DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #769275  autor: Avice
 10 gru 2014, 20:14
Nie wiem czy pisze w dobrym dziale. Jak cos to sory xd

Mam problem z telefonem. Od dluzszego czasu przycina mi dotyk. Co chwile. Ciezko sie pisze sms'y i przeglada strone, bo co chwile wchodzi w to co nie ma. Mam zbity ekran juz pol roku, ale problem z tym mam max 3 tygodnie. Telefon nie wyglada za ladnie, ale wczesniej z tym problemu nie bylo. Hard reset juz robilem i nie pomoglo. Licze na szybko odpowiedz i pomoc


MAM SAMSUNG GALAXY GRAND NEO
 #769459  autor: hdfunpack
 11 gru 2014, 16:11
Zainstaluj sobie cyanogen mod.

Kupiłeś samsunga - to jest powód. Wszystkie tanie telefony tej marki mają problem z działaniem, a winna jest tu tylko nakładka systemowa - Touch Wiz, która bardzo spowalnia telefon.
 #769519  autor: Avice
 11 gru 2014, 19:32
Wtedy ten samsung byl na allegro nowy po 1000zl, a kupilem go w marcu w orange xd
Ja nie mowie, ze on wolno chodzi. Przerywa mi w nim dotyk. W internecie bylo napisane, zebym zrobil hard reset, ale to nie pomolo ;p Ekran mam zbity od sierpnia, ale zmula z 3 tygodnie ;p
 #769529  autor: Avice
 11 gru 2014, 20:13
A jak jest ten cyanogenmod to wez daj mi linka do mojego modelu, bo ja nie moge znalesc. O ile w ogole jest xd