DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #760357  autor: Contritio
 03 lis 2014, 23:39
Witam serdecznie

Ostatnio na swoim starym dobrym SL zaintalowałem Androida 4.1.1, telefon niestety widać został olany przez Samsunga i był w wersji max 2.2.1 co skutkowało tym że wielu urzytkowników jak i również ja, zmuszonych było do wgrania czegoś lepszego. Zatem znalazłem w internecie poradnik jak to uczynić tak też obecnie posiadam wersje 4.1.1. Niestety momentami ma krzaki sam system, co mnie nie dziwi. Niestety jednak upierdliwym elementem jest fakt, że nie działa tethering, który jest mi bardzo ważny. Czy ktoś mógłby mi zatem pomóc w odbugowaniu tego problemu? Ewentualnie przekierował mnie do wgrania innego sprawniejszego systemu?

Pilnie potrzebuje, drodzy userzy, pomózcie :/

 #760689  autor: Zacksu22
 05 lis 2014, 08:13
Wgraj sobie najlepiej oficjalny CM ze strony http://www.cyanogenmod.org/
Ja na każdy telefon z Androidem jaki robiłem go wgrywałem i wszystko działało poprawnie.
Oczywiście mam nadzieję że CWM posiadasz. Wtedy nie powinno być z tym problemu. Jeżeli dobrze wydedukowałem to telefon jaki masz to Galaxy Ace.
Poszukaj w tematach na Android.com.pl
Tam ludzie piszą w tematach o CM. Co działa a co nie.
To tyle z mojej strony.
Pozdrawiam

 #760727  autor: pawcio1978
 05 lis 2014, 11:23
@contritio: ten wspanialy android