DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #749344  autor: Fenek1947
 16 wrz 2014, 15:16
Witam,
Posiadam LG L9 [LG-P760] i nagle padły mi w nim prawie wszystkie łącza. Nie działa Wi-Fi, radio, bluetooth, hotspot. Mogę normalnie dzwonić i smsować, także korzystać z danych, ale reszta nie działa.
Przywróciłem ustawienie fabryczne, jednak bez efektu. Oddałem telefon na gwarancję ( mam w T-mobile), ale oni po tygodniu przysłali pismo, że to uszkodzenie mechaniczne, ponieważ jest małe pęknięcie w rogu telefonu. I albo płacę za całość albo nie naprawiają. Z pewnością nie jest to wina tego pęknięcia, bo mam je od około roku i nic się nie działo.
Poza tym, po powrocie z "naprawy" telefon pożera baterię. Na samym czuwaniu traci około 10% w godzinę, co czyni telefon w zasadzie bezużytecznym.

Czy jest jakaś możliwość samemu naprawienia telefonu np. poprzez wgranie nowego oprogramowania?

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

 #749354  autor: darase
 16 wrz 2014, 15:28
Poczytaj o CyanogenMod 11 for LG Optimus L 9 :)

eCoal i nie ma problemu :-)

 #749378  autor: Flash999
 16 wrz 2014, 17:01
darase pisze:Poczytaj o CyanogenMod 11 for LG Optimus L 9 :)
...bo wgranie ROMa zapewne naprawi uszkodzoną płytę główną :roll:

Oddaj znów telefon do naprawy i reklamuj. Żadne ROMy, HW resety nie pomogą - uszkodzona jest płyta główna. Serwis LG to druga sprawa, miałem "przyjemność" odsyłać im telefon do naprawy trzy razy. Po pierwszej naprawie padł przycisk blokady, po drugiej przestał działać mikrofon. Sprawa dotyczyła także L9.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #749591  autor: Fenek1947
 17 wrz 2014, 15:48
A co z tą baterią? To wina jakiś ustawień czy po prostu padła i już nie wstanie?

 #749593  autor: Morvius
 17 wrz 2014, 16:00
jak dla mnie płyta padła, a bateria i tak jest w nim słaba

Klasyczny obserwator wątku.