DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #736177  autor: molee
 30 lip 2014, 13:08
Witam ostatnio mój telefon LG Swift L7 II wpadł mi do jeziora ... Szybko wyciagnąłem baterie i wsadziłem do ryżu po paru 10 godzinach wyciągnąłem i działał normalnie, lecz włączony był na trybie awaryjnym i działał dziwnie resetowałem go pare razy i dalej to samo po którymś razie zresetowalem i zaczął migać wyświetlacz po czym zniknął ekran ... Telefon działa normalne słychać jak przychodzą sms i w ogóle lecz wyświetlacz padł... Co mogło sie stać? Czy dam rade naprawić to samemu?

 #736184  autor: Niezgodna7
 30 lip 2014, 13:24
Zapewne wyświetlacz padł, takie gdybanie..
Takie zalanie - to trzeba rozebrać cały telefon, a nie tylko wyjąć baterię.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #736201  autor: Flash999
 30 lip 2014, 13:57
Calm7 pisze:Takie zalanie - to trzeba rozebrać cały telefon, a nie tylko wyjąć baterię.
Przecież włożył do ryżu. Mało kto ma wanienkę ultradźwiękową, by dokładnie wyczyścić telefon.

Zalany telefon to loteria - jeden będzie działał jeszcze wiele czasu, drugi padnie po tygodniu, a innego nie uda się odratować. Samemu dużo nie zdziałasz, a z opisu nie da się wiele wywnioskować.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #737144  autor: molee
 02 sie 2014, 12:31
Wymieniałem wyswietlacz... dalej to samo. jakies pomysły?