DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #685997  autor: kn
 28 gru 2013, 14:55
Probuje sie zalogowac do iboa. Kilka prob z odstepem kilku/kilkunastu minut.

Za kazdym razem wpisuje nr telefonu, otrzyane haslo jednorazowe i konczy sie komunikatem - uzytkownik juz zalogowany i nic wiecej nie mozna zrobic.

Czy w t-mobile w ogole cos dziala?

 #685999  autor: user_delete34
 28 gru 2013, 14:58
kn, takie coś też mi się zdarza. Zaczekaj nawet kilka... dni. Jeśli masz cierpliwość. Tak po prostu bywa.
Innym razem wpiszę hasło, kliknę na wejście, bez odpowiedzi, kliknę ponownie i komunikat o przekroczeniu liczby prób - znowu czekanie.

 #686870  autor: ~Jo
 01 sty 2014, 10:27
I dzisiaj ja też mam problem z logowaniem na konto, wyskakuje komunikat że wystąpił jakiś błąd "spróbuj ponownie" i tak do upadłego...

nie jestem fan-boyem żadnej sieci wszystkie łupią nas na swój sposób, rzecz w tym żebyśmy jak najmniej im na to pozwolili - jako klienci :)

 #686874  autor: Flash999
 01 sty 2014, 11:22
Rozwiązanie na problem w pierwszym poście jest bardzo proste. Zalogowanie się do iBOA powoduje także zablokowanie ingerencji przez USSD. Sprawność wraca po kilkudziesięciu minutach. Dodatkowo przy logowaniu wyrzuca że jest się zalogowanym.
Rowiązanie banalne: Skończysz korzystać z iBOA - kliknij w prawym górnym rogu ,,Wyloguj"

Od tego czasu także krótki kod *100# działa poprawnie.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #687157  autor: kn
 02 sty 2014, 15:25
Wcale nie jest takie proste. Bo jesli nie logowalem sie do konta np. przez tydzien, nie korzystalem z zadnego innego sposobu dostepu do konta od dawna (np. przez tel bezposrednio), loguje sie i nagle dostaje komunikat jak wspomniany na dzien dobry. I wracam po dwoch godzinach i znow taki sam komunikat..... I ponownie za jakis czas.... Slowem cos nie dziala jak powinno i nie ma tu co szukac wyjasnien!!!

 #687264  autor: user_delete34
 02 sty 2014, 20:54
Zgadzam się, problem potrafi wystąpić po dłuższej nieobecności.