DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #491858  autor: jabambaj
 24 lip 2011, 23:35
Witam,
jestem szczęśliwym użytkownikiem sieci PLAY od 2 dni i juz same kłopoty. Większość udało sie już zwalczyć, pozostał jeden: smsy z jednego numeru z orange nie dochodzą do mnie do playa, pomimo iż nadawca zostaje obciążony kosztami (nie mamy uruchomionej uslugi czarna lista, lista blokowanych nr itp., problem pojawil sie kiedy ja prezeszlam do PLAY), natomiast z bramki multibox orange smsy przychodza do mnie powielone w ilości kilkadziesiąt dziennie. Co począć?

Numery zgłoszeń w PLAY 33212935, 33213133. Pisałam też do orange, ale nie mam numeru zgłoszenia.

 #491871  autor: rogmaniek
 25 lip 2011, 00:02
Z tego, co wiem, są problemy z SMS-ami przychodzącymi z Orange. Kolega też otrzymywał wielokrotnie te same SMS-y. W BOK'u powiedzieli mu, że wiedzą o tym. Pracują nad usunięciem tego. Czyli, niestety, ale Musisz być cierpliwa :smt009

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #493266  autor: Vieslav
 30 lip 2011, 23:43
Problemem jest Play, a raczej zasięg/roaming. Do mnie smsy z Plusa dochodzą po kilku dniach, czasem po tygodniu. Sprawdź, czy na macierzystym zasięgu problem też występuje. U mnie jest tak tylko na zasięgu Plusa. Na zasięgu Playa jest dobrze.

 #493297  autor: Spamer ;)
 31 lip 2011, 09:54
U mnie problem, na odwrót występuje. Wczoraj na wieczór wysłałem do siostry w Orange SMS-a z Play (zasięg Plus) i dopiero o północy dostałem SMS-a z raportem że dostarczono. Nieźle sieć Plusa jest obciążona, jak takie opóźnienia są.

 #508443  autor: przyssawka
 12 paź 2011, 16:25
Z kolei moja koleżanka ma tel. w Orange i nie dostała kilku sms'ów pod rząd ode mnie czyli z Play...nie wiem po której stronie leży wina, ale jak wyłączyła tel. i włączyła z powrotem, to wszystkie na raz się pojawiły ?!

 #533963  autor: dariutka
 10 lut 2012, 15:49
ja mam w sieci orange i mam taki problem

ze do jednej osoby co jest w play w ogóle moje sms nie dochodzą.

a znów druga osoba ma w play ale (zasięg z plusa) i dochodzą sms.


a siostra w sieci orange i nie ma takiego problemu. i nie wiem czemu tak jest..