DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #394394  autor: anaconda911
 20 mar 2010, 12:49
Połączenie z internetem w Gaduair nadal bez poprawy. Technikom nadal nie udało się z tym problemem uporać.

Jeśli posiadacie Gaduair, wpisujcie tutaj problemy z działaniem.

Ja dopisuje moje:

- niski transfer ok. 0,7Mbps podczas gdy na Simdacie mam kilka Mbps - tak jest cały czas od kilku miesięcy.

- połączenie jest zamrażane po kilku MB danych, trzeba na nowo się łączyć.

 #394399  autor: Marens
 20 mar 2010, 12:55
Nie jest to przypadkiem celowe działanie?

 #394413  autor: anaconda911
 20 mar 2010, 13:37
Gaduair twierdzi ze predkosc powinna byc taka jak dla innego uzytkownika sieci PLUS.
Sprawa jest o tyle dziwna ze nie widzialem jeszcze aby komukolwiek przekroczylo magiczna liczbe 1Mbps. Wiec kto wie moze to celowe, ale czy nie uczciwiej by bylo ze strony Gaduair napisac w regulaminie ze jest ograniczenie?

O zamrazaniu sesji to szkoda gadac, czasem mam wrazenie ze ten internet jest tylko i wylacznie dla aplikacji gadu-gadu na telefonie.

 #397023  autor: Kaczy
 03 kwie 2010, 11:23
Nie wiem jak u was, ale u mnie widać poprawę. Udaje się utrzymać połączenie ponad 10 MB. Nie wiem czy później rozłącza, bo jakoś nie mam możliwości i czasu na wykonanie dłuższego i większego połączenia.

...::: Made for loneliness :::...

 #397029  autor: darase
 03 kwie 2010, 12:02
Trochę się poprawiło, zrywało po 6mb teraz 10mb idzie, idzie to przeżyć tanie pakiety i naliczanie co 1kb rekompensuje to, w plusie paczka 100mb szła w momencie, a tu 100mb gratis dostaję, pewnie plus im robi niedźwiedzią przysługę.

eCoal i nie ma problemu :-)