DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #382135  autor: tomek123
 22 sty 2010, 12:50
Witam,
potrzebuje pomocy wszyscy którzy dzwonia na moj telefon słysza komunikat iż "nie ma takiego numeru.." Ja natomiast mam pełen zasieg i sam bez problemu moge wykonywac połączenia wychodzace.
Zgłosilem problem do PLAY gdzie otrzymałem info ze mam cierpliwie czekac.
Dodam ze w październiku przenosiłem numer z orange do PLAY. Zastanawiam sie czy może mieć to znaczenie.
Prosze o pomoc
Pozdrawiam wszystkich uzytkowników forum :)

 #382218  autor: kerim36
 22 sty 2010, 21:07
tomek123,

jak napisal kolega wyzej albo idz do punktu play z reklamacja

do tygodnia czasu powinno juz byc ok - mialem taki sam problem

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #382255  autor: Abcn
 22 sty 2010, 22:41
tomek123, jw
tylko z ciekawosci - smsy tez nie sa dostarczane ?
próbowales sam do siebie wyslac lub zadzwonic ?

pozdrawiam
A

 #382293  autor: kerim36
 23 sty 2010, 08:34
Abcn,

u mnie wychodzace uslugi dzialaly, natomiast przychodzace: polaczenia, sms, mms - nie, poniewaz nie ma takiego numeru :)

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #382388  autor: tomek123
 23 sty 2010, 16:08
Abcn pisze:tomek123, jw
tylko z ciekawosci - smsy tez nie sa dostarczane ?
próbowales sam do siebie wyslac lub zadzwonic ?
Jak dzwonie sam do siebie to jest komunikat wybrany numer jest zajety sms dochodza jak sam sobie wysle.Pozdrawia
Co to znaczy.
Z ery sms dochodzi z plusa nie dochodzi.Orange nie moge sprawdzic bo nie mam

[ Dodano: 2010-01-23, 16:10 ]
kerim36 pisze:Abcn,

u mnie wychodzace uslugi dzialaly, natomiast przychodzace: polaczenia, sms, mms - nie, poniewaz nie ma takiego numeru :)
u mnie jst dokładnie tak samo

 #387544  autor: brajd_htc
 14 lut 2010, 18:24
U mnie też tak było, że jak próbowałem się połączyć z kimś, to mi mówiło, że nie ma takiego nr, a jak dzwoniłem z Orange, to mnie łączyło...

 #390148  autor: tricki
 27 lut 2010, 06:28
W Gdańsku mam podobną sytuacje. Dzwoniąc z Play do Orange pada komunikat ze nie ma takiego nr, dopiero po trzecim, czwartym wybraniu udaje się połączyć! Nie zgłaszam juz tego do play bo odpiszą, ze to wina telefonu albo ze wiatr wieje i deszcz pada ;). Rozbrajają mnie ich odpowiedzi na reklamacje.

PLAY to niewątpliwie sieć dla cierpliwych i wyrozumiałych Klientów - a więc najpierw przyznali 30 zł rekompensaty, potem 100zł a na koniec kiedy poprosiłem o aktywacje powiedzieli ze to pomyłka i moge otrzymać 10zł!!!

 #394267  autor: picu
 19 mar 2010, 18:21
Mam taki sam problem
z niektórych telefonów stacjonarnych nie da się dodzwonić na numer w Play do mnie ani do żony, natomiast bez problemów można się dodzwonić z sieci kom
gdy dzwoni się ze stacjonarnego - jest komunikat "wybrany numer jest nieprawidłowy"

gdy zgłosiłem reklamację - w play uznali, że z ich punktu widzenia wszystko jest w porządku

przeniosłem numer żony do orange i jest to samo :evil:

zastanawiam się, czy to nie jest wina TPSA

czy ktoś może odkrył co jest przyczyną takich problemów?

 #394277  autor: DanielR
 19 mar 2010, 19:38
picu pisze:Mam taki sam problem
z niektórych telefonów stacjonarnych nie da się dodzwonić na numer w Play do mnie ani do żony, natomiast bez problemów można się dodzwonić z sieci kom
gdy dzwoni się ze stacjonarnego - jest komunikat "wybrany numer jest nieprawidłowy"

gdy zgłosiłem reklamację - w play uznali, że z ich punktu widzenia wszystko jest w porządku

przeniosłem numer żony do orange i jest to samo :evil:

zastanawiam się, czy to nie jest wina TPSA

czy ktoś może odkrył co jest przyczyną takich problemów?
Ja np. zauważyłem inny problem (i to raczej problem z TP).
Otóż gdy ktoś do mnie dzwoni z TP (na komórkę Ery lub Play), to podczas rozmowy słychać przeszkadzające echo.
Natomiast, gdy ja dzwonię na te same numery ze swojej komórki, to już echa nie uświadczysz...
:?

 #394278  autor: osachorzow
 19 mar 2010, 19:42
jojo pisze:Ja np. zauważyłem inny problem (i to raczej problem z TP).
Otóż gdy ktoś do mnie dzwoni z TP (na komórkę Ery lub Play), to podczas rozmowy słychać przeszkadzające echo.
też to zauważyłem, ale myślałem, że to wina plusa (jestem na granicy dwóch komórek) bo problem zbiegł się ze zmianą przeze mnie operatora... a to jednak TP coś kombinuje...