DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1129514  autor: mobilo
 21 mar 2022, 10:20
Witam wszystkich użytkowników forum,

Jestem użytkownikiem Play na kartę, posiadam telefon Xiaomi x3 pro i od jakiegoś czasu mam problem z osobami które próbują się do mnie dodzwonić.
Znajomi, rodzina, która do mnie dzwoni bardzo często otrzymuje komunikat "Użytkownik, do którego teraz dzwonisz jest nie osiągalny" Czasami przy drugiej lub trzeciej próbie połączenie dochodzi do skutku.
W sytuacji, gdy ktoś nie może się do mnie dodzwonić to ja nawet tego nie wiem, gdyż nie otrzymuję takiego powiadomienia w formie sms - kiedyś dochodziły.
Nie wiem ile nowych osób do mnie dzwoniło w różnych sprawach - praca, ogłoszenia, gdyż pewnie nie ponowili połączenia, a ja nie dostałem sms o próbie połączenia.

Problem zgłoszony na infolinii Play, ale od dwóch tygodni nie widać żadnej poprawy.

Czy ktoś z Was miał podobny problem ? Czy udało się to jakoś rozwiązać ?
Może ktoś posiada z Was stosowną wiedzę i jest w stanie pomóc.
Czy zmiana operatora pomoże np. na Orange pomoże, czy to wina nadajników etc. i problem będzie dalej występował ?

Za wszelkie sugestię będę niezmiernie wdzięczny.

Pozdrawiam
M.