DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1139937  autor: luck-d
 16 gru 2022, 21:05
U mnie w orange free na kartę od ponad miesiąca występuje mrożenie internetu. Występuje to nieregularnie, np. mogę ściągnąć naraz ponad 5GB a czasem po 2gb mam brak internetu. Czasowo to też różnie bywa, czasem co godzinę a innym razem kilka godzin. Na czacie orange twierdzą że u nich wszystko ok. Jak rozwiązaliście problemy u siebie? Myślicie że wymiana karty sim pomoże?
 #1140074  autor: Karlos20
 19 gru 2022, 23:57
Czy używacie APN "internet"? U mnie od kilku miesięcy brak problemów, a w tym czasie gdy pobieram plik leci tv online.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140076  autor: luck-d
 20 gru 2022, 07:36
U mnie apn internet. A może to kwestia taryfy, ja mam ten stary nolimit 7 dniowy z kumulacją +1GB i uzbierane ponad 2TB, może chcą zmusić użytkowników do przejścia na nową ofertę?

Zauważyłem też że często mrozi mi połączenie przy wykonywaniu internet speed testa. Prędkość pobierania mam bardzo dobrą (lte800+2600=100-130Mbps).