DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.
Wszystko, co dotyczy awarii w sieciach stacjonarnych i komórkowych.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 13 z 14
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
 #1066751  autor: darekka
 04 mar 2019, 11:05
Dostał ktoś(w szczególności klient prepaid) jakąś sensowną rekompensate za te cuda, bo dziś na wysłane wczoraj 2 reklamacje z 3ech dostałem odpowiedź, że to miało charakter siły wyższej i w związku z tym dają łaskawie po 10zł. na numer?
Moim zdaniem to ta "siła wyższa" to delikatnie mówiąc pic na wode, bo kto przez ponad tydzień nie potrafi przepiąc systemów na awaryjne obwody, a tak newralgiczne systemy trzyma w "kurniku".

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1066754  autor: darekka
 04 mar 2019, 11:53
To, że powinni zwolnić tę "siłę wyższą" co zadecydowała o lokalizacji tego centrum to chyba wiedzą ale żenujące "rekompensaty" świadczą o żenadzie firmy-zwłaszcza, że poprosiłem o dodanie RWK. Co do powoływania się na "siły wyższe" są skutecznym sposobem na zwalenie winy na wszystko tylko nie na własne zaniedbania to ja wiem ale pijarowo po tych jajach RWK powinni dać automatycznie wraz z przeprosinami każdemu klientowi-byłby wilk syty i owca cała(żaden koszt).

Czekam jeszcze na 3-cią odpowiedź, a za kilka dni idzie reklamacja na następne numery.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1066885  autor: biala1991
 06 mar 2019, 07:37
Przecież ogłosili, że usługi zostały błyskawicznie przywrócone i nie ma podstaw do rekompensat :D W prepaid nie działały tylko doładowania, włączanie, wyłączanie i sprawdzanie pakietów i usług, reszta bez zarzutu :D A serio, u mnie akurat pakiet zdążył się odnowić przed awarią ale drugi numer wymagał doładowania i trochę stresu było czy naprawią zanim minie ostateczny termin.
Klienci kompletnie zdezorientowani, nie wiadomo kiedy wszystko wróci do normy, za dzień, tydzień czy miesiąc a TM wmawia, że czarne jest białe, choćby z tego powodu powinni przyznać jakiś bonus :)
A Ty co konkretnie reklamowałeś?
 #1066900  autor: Remington
 06 mar 2019, 10:38
Z punktu widzenia prawnego, to podstaw do odszkodowań nie ma, bo przerwa w świadczeniu usługi telekomunikacyjnej nie trwała wystarczająco długo. Jednak wizerunkowo zaliczyli mega wtopę i zamiast dać jakieś bonusy by obłaskawić klientów, idą w zaparte i dają je tylko tym co się upomną.
 #1066907  autor: biala1991
 06 mar 2019, 11:34
A podejrzewam, że upomina się niewielu, klienci TM to specyficzna kategoria, im wystarczy, że sieć się podniosła i mogą się komunikować, raczej nie myślą o odszkodowaniach :)
Taki armagedon a wszystko rozeszło się po kościach, TM nawet nie musiało się specjalnie wysilać :)
 #1067067  autor: Kryniczanin
 08 mar 2019, 05:30
Problemem nie są 10pln w lewo czy prawo tylko dwa lata w najgorszym operatorze pod względem bezpieczeństwa jak w styczniu się przekonaliśmy.
 #1067072  autor: darekka
 08 mar 2019, 08:19
Ja reklamowałem wszystko co nie działało lub jak chciało to działało, net(ping, utraty pakietów, niestabilność itp.), poł. głosowe, brak USSD, MiBOA, pad aplikacji, brak możliwości kontroli/włączenia/wyłączenia/doładowania/sprawdzenie stanu konta/internetu, a w sumie czegokolwiek-poprosiłem w zamian za te cuda o RWK ale widać darmowe RWK by zrujnowało T-mobile.
Gdyby nie fakt, że numery, które u nich mam to limitowane startery z "Masz złotówkę-masz no limit na wszystko i do wszystkich" to złamanego grosza by nie dostali po tych jajach, a numery w trymiga poleciałyby do konkurencji(dla zasady).

#1067152  autor: Kryniczanin
 09 mar 2019, 06:48
bo jakościowo nie ma lepszego opa od tmobile,
Pożar kurnika pokazał jak wygląda "Niemiecka solidność i jakość".

Tego faktu nie da się zakrzyczeć bajkami o jakości i testami w których wygrywa T na zlecenie T.
 #1067163  autor: teps86
 09 mar 2019, 13:15
Kryniczanin pisze:
09 mar 2019, 06:48
bo jakościowo nie ma lepszego opa od tmobile,
Pożar kurnika pokazał jak wygląda "Niemiecka solidność i jakość".

Tego faktu nie da się zakrzyczeć bajkami o jakości i testami w których wygrywa T na zlecenie T.
A nie przesadzasz trochę? Sami tego ognia nie podłożyli, wypadki się zdarzają. Nie bronię ich absolutnie, tylko nie do końca rozumiem Twoje podejście do całej sytuacji, która dla madżentowych też łatwa pewnie nie była.
  • Strona 13 z 14
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13