DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #483066  autor: gosik79
 19 cze 2011, 01:47
Mam spory problem - pokrótce go opiszę. Mam telefon Avila, praktycznie codziennie słucham na nim audiobooków w formacie mp3. Dziś, kiedy wyłaczałam audiobooka prawdopodobnie coś nacisnęłam i od tej pory audiobooki są odtwarzane bardzo cicho, praktycznie niesłyszalne na słuchawkach.

Kiedy odtwarzam muzykę w formacie mp3 słychać ją normalnie, głośno, zaś audiobooki w tym samym formacie są niesłyszalne, o dziwo, na słuchawkach. Kiedy je odłączę i telefon odtwarza audiobook w trybie głośnomowiącym, wszystko normalnie słychać.

Kompletnie nie rozumiem o co chodzi, próbowałam odtwarzać różne audiobooki i problem jest ten sam, mimo że są w mp3, jak muzyka. Telefon (a może słuchawki??) jakimś cudem rozróżnia audiob. od muzyki.

Słuchawki mam standardowe od Avili, jest tam tylko jeden przycisk do odbierania połączeń, nie ma żadnych innych "pokręteł".

Dodam, że robiłam przywrócenie ustawień fabrycznych ale to nic nie dało.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2011, 12:05 przez gosik79, łącznie zmieniany 1 raz.