DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #484738  autor: sadam
 25 cze 2011, 23:05
kowcio pisze:Jakim cudem ktoś odpalił na nim Skype, przecież on nie ma systemu, a ja pierwsze słyszę o aplikacji na telefon z Javą?
"Skype Lite oferuje możliwość korzystania z sieci Skype z telefonu komórkowego obsługującego jedynie JAVA. Program pozwala nie tylko wysyłać wiadomości, ale także prowadzenie normalnych rozmów wideo. Jedyna rzecz, która musi zostać spełniona to połączenie 3G lub WiFi."

 #484740  autor: kowcio
 25 cze 2011, 23:08
To nie wiedziałem. Ale i tak nie chce mi się wierzyć, że ten Samsung to obsługuje ;-) Niestety niektóre aplikacje popularne na innych telefonach działają, a na tego typu Samsungach już nie i to mnie wkurza. Boję się, że głupie inspiro nie uruchomi się.

 #485485  autor: maniek89
 29 cze 2011, 07:43
kowcio pisze:Boję się, że głupie inspiro nie uruchomi się.
no mi na s7220 inspiro sie uruchamia ale nie chce mi zatwierdzic danych. Naciskam i nic ;/ a ta rejestracja jest potzrebna by przejsc dalej i zaimportowac kontakty. A na d900 kolegi inspiro hulało ;p

Nie wiem czy to przypadłosc wszystkich samsungów. Jesli Orson móglbys to sprawdzic bede wdzieczny ;)

 #485514  autor: orson_dzi
 29 cze 2011, 10:45
A więc...
Inspiro poszło, chyba działa. Średnio ogarniam program ;) . Udało mi się zalogować ale coś wszystkie opcje działały. Nie mogłem zmienić statusu. Nie działało też zminimalizowanie ale też wg mnie działać nie będzie.

Ogólnie od razu javy. Pobrałem Inspiro i od razu kilka losowych gier. Komunikator ruszył, gra nie idzie żadna. "Błąd aplikacji".
Ale jeszcze dzisiaj nad tym posiedzę dokładniej.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #487124  autor: kowcio
 05 lip 2011, 22:58
Nie, konta nie trzeba zakłać. By to ominąć, trzeba coś tam nacisnąć i chyba ponownie uruchomić aplikację, wejść w ustawienia i zostawić tylko zaznaczony moduł Gadu-Gadu. Dla mnie to najlepszy komunikator na telefony z innym OS niż Android, bo na Androida mam vCommunicator (to maszyna!)

 #492498  autor: umcia123
 27 lip 2011, 17:01
co zrobić, aby WiFi wyszukiwało sieć? Konfiguracja jakoś czy coś takiego?
 #492990  autor: waliczeq
 29 lip 2011, 13:53
Witam i o pomoc proszę

W swe ręce dostałam dzisiaj wiadomy telefon. I nie działa internet.
Telefon był kupiony w salonie Ery (T-mobile), natomiast ja jestem w Play. Wysyłam wiadomości konfiguracyjne z Play. Zaznaczam je jako domyślne. Nie mogę jednak usunąć tych "erowych". Kończy sie komunikatem "Błąd sieci". Nie działa ani net ani mms, kompletnie nic.
Nie znam sie na samsungach. Cały czas pracowałam na androidach i jestem w kropce. Taki prosty organizm a pokonał mnie ;)

Czy ktoś ma rade, pomysł? cokolwiek?

 #492991  autor: orson_dzi
 29 lip 2011, 13:58
A pousuwaj konfiguracje Ery i zobacz wtedy.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #493003  autor: waliczeq
 29 lip 2011, 14:39
No właśnie nie umiem ich usunąć. W opcjach nie ma takiej możliwości O_o

 #493010  autor: orson_dzi
 29 lip 2011, 14:59
Ustawienia, a potem bodajże Punkty dostępowe. U mnie dało się usunąć.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #493014  autor: waliczeq
 29 lip 2011, 15:33
Punkty dostępowe? Nie znalazłam. Ani słowa w instrukcji :(

 #493015  autor: orson_dzi
 29 lip 2011, 15:36
No to profile internetowe, czy jak to się tam nazywa. W ustawieniach łączności lub połączeń są na pewno. Przeleć dokładnie wszystkie opcje w Ustawieniach, to znajdziesz.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #494093  autor: waliczeq
 03 sie 2011, 21:45
Witam

Okazało się w samsungu, że nie da rady usunąć tych profili. Musiałabym wgrać nowy soft a co za tym idzie stracić gwarancję..
Telefon wrócił tam skąd przylazł :]

Dziękuje za pomoc :)

 #494833  autor: kaczy_cng
 07 sie 2011, 03:04
Witam, a jak jest, jeśli chodzi o słuchanie muzyki? Zarówno na słuchawkach jak i na głośniku? Można na tym modelu w miarę komfortowo (bo nie mówię, że dobrze) posłuchać muzyki?

 #494912  autor: orson_dzi
 07 sie 2011, 14:26
kaczy_cng pisze: w miarę komfortowo (bo nie mówię, że dobrze) posłuchać muzyki?
Spokojnie. Tylko nie na fabrycznych słuchawkach.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #495042  autor: kaczy_cng
 07 sie 2011, 23:38
A nie orientuje się ktoś, czy w T-mobile dają od razu kartę pamięci? Bo na stronie sieci nie ma o tym wzmianki.