DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #480404  autor: franticbald
 07 cze 2011, 15:13
Ostatnio zostałam posiadaczka nowego Samsunga Corby II. mam z nim nie małe problemy, a największym jest to że:
- podczas słuchania muzyki przez słuchawki, gdy telefon jest ZABLOKOWANY telefon sam dzwoni do pierwszej osoby z listy połączeń. Przez to straciłam już dużą ilość pieniędzy, i co chwile następują przez to przerwy w odtwarzaniu muzyki.
Czy jest jakiś sposób na uporanie sie z tym problemem? Podobno jest to jakas specjalna ułatwiająca funkcja tego telefonu, a ja nawet nie wiem jak ją wyłączyć.
- drugi problem to to, że mimo iż ekran ma działać " tylko przy dotknięciu palcem ( elektrony etc.)" a mimo to sam odblokowuje sie w kieszeni, same otwierają sie zwiniete programy ( mówię tu o przycisku płyty podczas słuchania muzyki)

Serdecznie proszę o pomoc i z góry dziękuje za nadesłane pomysły !
Ostatnio zmieniony 07 cze 2011, 20:47 przez franticbald, łącznie zmieniany 1 raz.

 #480406  autor: Stefek
 07 cze 2011, 15:27
napewno sie da to wylaczyc ale nie mam pojecia jak niestety takim rozwaizaniem na szybko zeby ci zjadało kasy zapisz sobie pierwsyz numer z listy np jako aa i numer np ## wtedy przynjamniej nie bedzie cie z nikim laczyło. A jak sluchasz muzyki i ci wybiera ten numer to nie orzerywa ci i nie słyszysz normalnie sygnału?

 #480423  autor: Rafix
 07 cze 2011, 16:28
Mi sie wydaje, że ta sprawa z tym dzwonieniem to jakiś błąd softu - także poleciłbym udanie się do serwisu. A póki co, propozycja Stefka jak najbardziej do zastosowania doraźnie.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #480452  autor: franticbald
 07 cze 2011, 19:45
Właśnie przeprowadziłam badania! Właczyłam słuchawki, muzykę i zablokowałam telefon. Po kilku chwilach aktywował się ekran, po chwili znów, i znowu sie odświeżył, następnie telefon zaczął dzwonić do mojej matki, która była pierwsza na liście rozmów. Dwie zagadki wyjaśnione: dzwonienie i problem z blokowaniem. Postanowiłam wybrac się do serwisu Plusa, gdzie zakupiłam telefon. Płacę i wymagam, a jak!

 #480478  autor: orson_dzi
 07 cze 2011, 20:46
franticbald pisze:Płacę i wymagam, a jak!
Tylko ich nie pogryź ;) .

Leży co najmniej oprogramowanie. Jak to nic poważnego, to możliwe, że przywrócenie ustawień fabrycznych by sprostało temu. Jak nie, to samo wgranie nowego oprogramowania. A jak dalej by głupiał, to może coś na płycie głównej się sypać zaczęło.

Skoro telefon sam z siebie leżąc się odblokowuje nieruszany, to nie jest to wina ekranu. A ten jest pojemnościowy, spróbuj go paznokciem obsłużyć.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #480802  autor: franticbald
 09 cze 2011, 07:59
Niestety przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie dało. Wybieram się dziś do serwisu, zobaczymy co na to powiedzą.

Co do odblokowywania się telefonu: czym może to być spowodowane?

 #480815  autor: Rafix
 09 cze 2011, 10:51
To co pisał Orson, błędy w oprogramowaniu jeżeli nie samym użytkowym, to coś na płycie głównej. Albo jakaś sama usterka sprzętowa, coś na płycie siadło i problem gotowy. Ew. może coś z przyciskiem blokady ekranu (jeżeli ten model ma).

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #481171  autor: Lander50
 10 cze 2011, 16:28
franticbal powiedz proszę co Ci w salonie powiedzieli? Pytam dlatego, że już nie raz spotkałam się niestety z tym że wszystko zwalają na używającego i dają jakieś głupie wymówki żeby nie obwiniac wina sklepu/usługi, ale mam nadzieję że Ty trafisz na kompetentnego konsultanta, który Ci pomoże :) Czekamy na informację

Kasy fiskalne nie tylko dla lekarzy i taksiarzy