DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #480133  autor: franticbald
 06 cze 2011, 14:15
Ostatnio zostałam posiadaczka nowego Samsunga Corby II. mam z nim nie małe problemy, a największym jest to że:
- podczas słuchania muzyki przez słuchawki, gdy telefon jest ZABLOKOWANY telefon sam dzwoni do pierwszej osoby z listy połączeń. Przez to straciłam już dużą ilość pieniędzy, i co chwile następują przez to przerwy w odtwarzaniu muzyki.
Czy jest jakiś sposób na uporanie sie z tym problemem? Podobno jest to jakas specjalna ułatwiająca funkcja tego telefonu, a ja nawet nie wiem jak ją wyłączyć.
- drugi problem to to, że mimo iż ekran ma działać " tylko przy dotknięciu palcem ( elektrony etc.)" a mimo to sam odblokowuje sie w kieszeni, same otwierają sie zwiniete programy ( mówię tu o przycisku płyty podczas słuchania muzyki)

Serdecznie proszę o pomoc i z góry dziękuje za nadesłane pomysły !
Ostatnio zmieniony 12 cze 2011, 23:10 przez franticbald, łącznie zmieniany 1 raz.