DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #417144  autor: Necro Lord
 15 lip 2010, 15:03
Witam
Ostatnio spotkalem se z tym modelem Samsunga i wydaje mi sie on bardzo pzrystępny. Jakie jest Wasze zdanie na jego temat ? Czy warto go kupić ?

 #417148  autor: kowcio
 15 lip 2010, 15:21
Szczerze, to tak. Ale nic więcej się o nim tu nie dowiesz, bo ten model w ogóle nie jest popularny. Parząc na cenę na allegro.pl i jego funkcje to ja bym kupił ;-) Zły pewnie nie będzie, ale czy cudny? Tego nie gwarantuję.

 #417149  autor: Necro Lord
 15 lip 2010, 15:24
Wlasnie cena jest bardzo atrakcyjna , model nie jest popularny ale to mi sie podoba własnie i liczę na dobry wyświetlacz. Akurat jestem w temacie kupna czegoś nowego i się waham miezy roznymi opcjami w tej półce cenowej :)

 #417152  autor: kowcio
 15 lip 2010, 15:44
Najlepiej załóż temat w Jaki Telefon wybrać, wtedy może Ci pomogę. Tutaj nie można polecać innych telefonów. Napisz tam wymagania, kwotę, modele jakie bierzesz pod uwagę i się coś pomyśli :-)

 #417156  autor: Necro Lord
 15 lip 2010, 16:07
Ok , tak zrobię :)

 #419411  autor: manierka99
 26 lip 2010, 23:34
Posiadam ten tel juz 3 tygodnie. A to jego zalety i wady jakie zauwazylam:

PLUSY:
-robi dobre zdjecia
-dobry odtwarzacz multimedialny
-klawiatura Qwerty i ogolnie ze jest na dotyk
-mozna ogladac filmy, teledyski i dobrze korzysta sie z netu

MINUSY:
-zle sie ustawia tapety
-jak przewijasz np. liste kontaktow wcisnie sie cos i trzeba robic wstecz
-to samo jak kasujemy smsy. Przewijasz liste i wybierasz te ktore chcesz skasowac, zaznaczasz jakies a po chwili lista wedruje ci do gory lub w dol i sie wsciekasz. albo skasowac wszystko od razu.

To na razie tyle. GPS-a nie sprawdzalam jeszcze.
_

manierka99