DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #406559  autor: swtwzw
 25 maja 2010, 11:14
Witam mam pytanko do kogoś kto użytkuje ten telefon już trochę czasu a mianowicie chodzi mi o model S7350 bardzo telefon mi się podoba widać ze solidnie wykonany ogromny wyświetlacz jak na tele bez dotyku tylko słyszałem ze bateria jest trochę słaba i mam takie pytanie czy ten telefon posiada obsługę sieci 3G ?
i czy wiadomości sms zapisują się na karcie bo kiedyś w jednym tele wysłałem 30 smsów i musiałem kasować żeby doszły nowe i bardzo mnie to irytowało i ile posiada znaków na smsa proszę ogólnie wyrazić swoje opinie na temat tego telefonu.
Ostatnio zmieniony 25 maja 2010, 15:46 przez swtwzw, łącznie zmieniany 2 razy.

:)

 #406569  autor: Rafix
 25 maja 2010, 13:07
Ja użytkuje od połowy stycznia i jestem zadowolony. Wyświetlacz bardzo dobry, kolory żywe itd - jedynie w filmach trochę brakuje prawdziwej czerni, no ale to tylko telefon. Bateria... No mi wystarcza, ładuję zwykle co drugi/trzeci dzień - ale nie dlatego, że jest już pusta, tylko nigdy nie wiem co się trafi i wolę mieć pełną baterię. No ale przy intensywnym użytkowaniu pada dosyć szybko, co zapewne napisze kowcio :) 3G jak najbardziej jest, ale nie wiem jak działa, bo nie korzystam praktycznie w ogóle z neta w telefonie. Można ustawić, żeby smsy zapisywały się na karcie, natomiast w telefonie jest miejsce na 500wiadomości.
Solidne wykonanie jak najbardziej. Wszystko sztywno się trzyma - mam jedynie malutki luzik w sliderze - nawet nie 1mm na bok można ruszyć. W sumie nawet nie wiadomo czy to luz, czy tak ma być dla dobrego działania.
Ogólnie z telefonu jestem zadowolony i uważam, że jest godny polecenia.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #406571  autor: swtwzw
 25 maja 2010, 13:28
Hm no rozumiem 500 sms to juz lepiej niz 30 jak w w302 ;p bardzo mnie przekonuje wyświetlacz jest duży i to jest plus tylko własnie trochę z ta bateria ale w sumie 3 dni to taki standard w telefonach ja muzyki nie słuchaj praktycznie wogole i tele przeważnie nosze na wibracji muszę wybrać kilak modeli i wystawie na forum zaufam ludności z forum ehehe

:)

 #408852  autor: kowcio
 05 cze 2010, 14:45
Z baterią powiem tak. Jeśli bardzo mało korzystamy z telefonu to moze wytrzyma z 2 dni, ale warunek to to, że trzeba skręcić podświetlenie i kilka innych rzeczy. Ekran jest strasznie prądożerny- sprawdzałem to w menu serwisowym.
Najbardziej prądożerne poza ekranem jest GPS i aparat. Aparat piękne fotki strzela, ale co z tego skoro bateria przy robieniu zdjęć rozładowuje się w super szybkim tempie. Taki telefon powinien mieć baterie o pojemności 1200-1500 mAh, a nie 880 mAh. 800 mAh nawet już coraz rzadziej daje się do prostych telefonów.
Sam telefon jest dobry. Za te pieniądze. Aparat cacy, wyświetlacz, obudowa porządna, telefon cięzki i waga jest rozłożona nierównomiernie co czasami na początku denerwowało, slider bardzo dobry i trwały, dobra jakość rozmów, klawiatura mogłaby być bardziej wygodna, ale nie jest źle.

Wersja czarna ma obudowę na wysoki polysk i może szybko sie zniszczyć... Ale za to piękna jest.

Wszystko jak najbardziej ok. Gdyby nie ta bateria, to byłoby naprawdę super. Ja tam bardzo dużo korzystam z telefonu i czasami miałem problem żeby mi jeden dzień wytrzymał, dlatego się go pozbyłem.