DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #395629  autor: LPU
 26 mar 2010, 08:16
Witam,

Na forum nic ciekawego nie znalazlem wiec..

Jestem posiadaczem modelu S8300 (Ultra Touch).. i mam problem z odpaleniem czegokolwiek na YouTube`ie.. przegladarka mi sie zalaczy.. wszystko ladnie, pikenie.. JuTubek sie odpali.. widze liste filmow wraz z miniaturami obok.. klikam na film.. zaczyna łączyć.. i pach.. "BRAK ODPOWIEDZ".. i wraca do strony JuTuba..

Jakies pomysly?.. Aha.. jestem w sieci PLAY.. ustawienia mam skonf. poprawnie.. wiec...
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 14:33 przez LPU, łącznie zmieniany 1 raz.

 #395635  autor: chrissmarks
 26 mar 2010, 09:16
Ja tak miałem w przypadku s7350i i w s8300 obecnie, wszystko dobrze skonfigurowane, pod PLUS GSM i tylko niektore filmy czyta, przyłączam się do pytania wyżej, dodam jeszcze, że niektóre filmy czytało, ale to z 1 film na 20, moze to chodzi o format w jakim zostaly wrzucone na YT?

 #395670  autor: kowcio
 26 mar 2010, 14:35
Ja miałem S7350 i wystarczyło mieć poprawnie skonfigurowany INTERNET (NIE WAP!). Wszystkie filmy, bez wyjątku działały. Telefon był w Plusie... Więc najwidoczniej masz złe ustawienia, może Play wymaga do takich rzeczy profil VIDEO? Albo w ustawieniach VOD masz zmieniony profil na WAP i nie działa.. Poszukaj w ustawieniach.

 #404852  autor: staruch
 15 maja 2010, 12:52
dokladnie.ja mam s8300 i nie mam problemu z video a gdy mialem taki problem w innym telefonie to wyslala mi ustawienia-na WAP i MMS ale tym nie pomogla.
Radze wejsc na neta i krok po kroku skonfigurowac samemu neta.
A moze nie lapiesz 3G?-bo bez tego rzeczywiscie jeden film na 20 wchodzi

pozdro