DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #387936  autor: Rafix
 16 lut 2010, 12:16
Tak sobie ostatnio myślałem, czy by nie uaktualnić softu u siebie w telefonie. Z tym, że mam takie pytania. W jaki sposób robi się to w samsungach? Laik sobie poradzi bez problemu? I dodatkowe, czy orientuje się ktoś, czy w jakimś najnowszym sofcie są istotne zmiany w stosunku do mojego brandowego z Ery?

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka

 #387973  autor: kowcio
 16 lut 2010, 15:39
Zmiana softu = utrata gwarancji.

Ja radze iść do autoryzowanego serwisu Samsunga (we Wrocławiu mieszkasz więc problemu nie ma), tam w ramach gwarancji wgrają Ci nowe oprogramowanie.

Powiedz mi, po co chcesz zmienić softa? Skoro telefon działa tak jak powinien, to wg mnie nie ma sensu ;-)

 #388176  autor: Rafix
 17 lut 2010, 09:13
No serwis jakiś tam mam nawet blisko :) No działa jak należy, ale tez dlatego jestem ciekawy czy są jakieś zmiany w stosunku do mojego, może coś by się poprawiło, bo jest parę szczególików, które mnie wkurzają czasami. Przykładowo czułość akcelerometru, odtwarzanie mp3 zawsze od pierwszego kawałka na liście itp. Małe rzeczy, ale gdyby je wyeliminować byłoby fajnie.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka