DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #386775  autor: Jari
 10 lut 2010, 17:25
Witam. Bardzo prosze Was o radę jeżeli takową znacie. otóż od kilku dni mam problem ze swoim telefonem Samsung S7350. Po każdym naładowaniu baterii i odłączeniu kabla ładowarki telefon mimo wszystko wypisje co kilka minut komunikat: 'Bateria Naładowana, Odłącz Ładowarkę'. Sytuacja trwa kilka godzin po czym wskaźnik baterii pokazuje, że bateria jest wyczerpana, pojawia sie komunikat: 'Bateria Rozładowana' i telefon sam się wyłącza.

Co możę być powodem takiego zachowania phona? Bateria? Uszkodzony Software?

Jeżli spotkaliście się z takim problem proszę o pomoc... Z góry dzieki...
Ostatnio zmieniony 10 lut 2010, 17:34 przez Jari, łącznie zmieniany 1 raz.

 #386779  autor: kowcio
 10 lut 2010, 17:33
Masz gwarancję? Oddaj telefon do serwisu. Coś jest nie tak, nie wiem czy tylko soft- bo po kilku godzinach telefon nie powinien się wyłączyć sam z siebie, jeśli nie był jakoś mocno eksploatowany.

 #386949  autor: Jari
 11 lut 2010, 11:16
I po problemie, przynajmniej na razie... Gość z Samsunga doradził mi przywrócenie ustawień fabrycznych, wyłączenie phona i włączenie go ponownie... Działa jak poprzednio... Widać coś mu się pomerdało chwilowo...

To przy okazji zapytam - znacie jakieś fajne miejsca gdzie można znaleźć fajne i przydatne programy na ten telefon... Java mi chodzi więc nie ma problemu...

 #387149  autor: Rafix
 12 lut 2010, 11:05
mobile9.com, nie ma za dużo bezpośrednio na ten model, ale można z innych rozdziałek spokojnie coś wgrac.

Nokia 5130 -> Siemens MC60 -> SE K700i -> SE W580i -> Samsung S7350 -> SE Xperia Neo V -> Xperia L ->

Siemano! Jest luźno! :smt006
Kocie dziecka