DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #367470  autor: TChO
 31 paź 2009, 22:54
Mam 2 pytania o odtwarzacz mp3 w s7350:
1. Czy jest możliwość odtwarzania tego utworu, na którym zakończyłem odtwarzanie? Gdy wejdę w listy odtwarzania i przy playliście wezmę "odtwórz" to odtwarzacz zawsze rozpoczyna od utworu nr. 1
Gdy wchodzę w odtwarzacz -> listy odtwarzania -> ostatnio odtwarzane i tam jest lista utworów które były ostatnio odtwarzane ale lista wszystkich utworów, tzn. jeśli nawet wybiorę z "ostatnio odtwarzanych" utwór z plalisty A ,to potem może mi odtworzyć kolejny utwór ostatnio odtwarzany który jest np. z plalisty B :/ To nie jest otwieranie ostatnio słuchanej playlisty.
2. Czy da się dodać kilka utworów naraz do playlisty? Bo gdy mam w folderze 100 mp3 to mija się z celem przy każdej wybieranie opcje -> dodaj do listy odtwarzania itd., tak samo jak w odtwarzaczu wezmę listy odtwarzania -> moją plalistę -> dodaj to wyświetla mi wszystkie mp3! Jeśli mam np. 300 plików i chce mieć 3 playlisty po 100 plików to mam za każdym razem wybierać po kolei te 100?? Przecież to bezsensu... ta się to jakoś wygodniej rozwiązać?