DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #361550  autor: guinevere
 24 wrz 2009, 15:19
Witam. od wczoraj mam Samsunga Avile s5230. nie mam jeszcze do niego karty pamięci zewnętrznej, wiec wczoraj intensywnie próbowałam zgrać jak najwięcej piosenek na pamięć wewnętrzną o pojemności 100mB. Niestety przy próbie zgrania kilku piosenek pojawiał mi się błąd "cme error: 261". Jednak ten błąd sam w sobie nie był dużym problemem, bo skutkował tylko w rpzerwaniui zgrywania pisoenki, jednak gdy po nim następował komunikat o "idispatch error #12942" to za każdym razem pamięć wewnętrzna pomniejszała mi się o rozmiar piosenki którą próbowałam zgrać. I po kilkukrotnych próbach osiągnełam stan gdy amm zajęte 25 mega z... 69. czyli wcięło mi 31 mega pamięci wewnętrznej, a pisoenek które wtedy próbowałam zgrać ani widu ani słychu. Zgrywałam pisoenki za pomocą New PC Studio (instalacja z płyty CD dołączonej do telefonu). Poza tym próbowałam już zerowania pamięci na telefonie, przywracania ustawień fabrycznych i reinstalacji teog New PC Studio, niestety nic nie pomogło. Nadal moja pamięć wewnęrzna jest skurczona.
Jeśli ktoś ma pomysł na rozwiązanie tego problemu, niech napisze, będę wdzięczna za wszystkie sugestie.
Pozdrawiam
guinevere
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2009, 15:54 przez guinevere, łącznie zmieniany 1 raz.

 #428461  autor: manierka99
 08 wrz 2010, 19:34
guinevere chce Cie o cos spytac jednak nie dotyczy to twojego problemu. Czy przy instalowaniu Samsung PC Studio instalowalas cos jeszcze oprocz programu z plyty? Bo mi ten program na kompie nie dziala ale nie mam pojecia czego to jest wina... Podlaczam telefon do kompa przez kabel i nie widze zadnych plikow :( Jestem sfrustrowana :( Pomozesz?

manierka99