DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #375637  autor: sithlady
 18 gru 2009, 22:18
Otworzenie tego telefonu nie jest takie łatwe. Na razie chyba zostawię włączone do ładowarki na noc, tyle że w innym pokoju.

Edit: Jakoś się udało otworzyć, wyjęcie i włożenia karty SIM i baterii pomogło

 #375669  autor: kowcio
 19 gru 2009, 09:31
Ale takie ładowanie baterii z właczonym radiem mija się z celem... Telefon będzie ciągle się doładowywał i doładowywał...

Otwierasz pokrywę trzymając telefon, przesuwasz ją ku dołowi i otwarta- bardzo prosto się ją otwiera, gorzej z prawidłowym zamknięciem, żeby wszystkie zaczepy trzymały się korpusu.
Baterię wyciągniesz również z użyciem paznokcia ;-)

 #375795  autor: sithlady
 20 gru 2009, 10:51
Przesyłanie przez bluetooth przetestiowane.
Szkoda, że nie da się usunąć ani jednego dzwonka z tych, które były już w telefonie. Niepotrzebnie zajmują miejsce w pamięci wewnętrznej

 #375955  autor: Worczynski
 21 gru 2009, 10:06
Osz cholera. Nie wiem co się dzieje z tym twoim telefonem, jeszcze ani razu mi się nie zawiesił, ani razu nie musiałem wyciągać baterii, ani nic z tych rzeczy. Działa w trybie ciągłym bez problemu. Jedynie jak ma zawaloną pamięć to czasem trzeba na niego poczekać... Ale może się twój telefon 'rozgrzeje' i będzie poprawnie działał. W każdym razie nie wiem od czego to zależy, ale na moim można polegać.

Jazz do łez:)

 #375978  autor: sithlady
 21 gru 2009, 12:15
A jak z kartami pamięci? Na razie mam 1GB, ale chciałabym część dzwonków i mp3 (w roli dzwonka) docelowo przerzucić na karte to zastanawiam się nad kupnem jakiejś pojemniejszej karty. Czy dostęp nie będzie wolniejszy przy większej karcie?

 #376164  autor: kowcio
 22 gru 2009, 15:35
sithlady pisze:A jak z kartami pamięci? Na razie mam 1GB, ale chciałabym część dzwonków i mp3 (w roli dzwonka) docelowo przerzucić na karte to zastanawiam się nad kupnem jakiejś pojemniejszej karty. Czy dostęp nie będzie wolniejszy przy większej karcie?
Nie... Nie będzie, ale miej porządek na tej karcie, czyli np. MP3 trzymaj w folderach, a nie w jednej wielkiej rozsypce ;-) Ja nie mam w ogóle karty pamięci w S3310, bo mi nie jest potrzebna ;-) Pamięci ma tyle, że jak zrobię nawet 5 zdjęć to się nie zapełni :D Ale mam na półce 2GB i działa bardzo sprawnie. Pamiętaj, żeby karta pamięci najlepiej była produkcji SanDisk'a ;-)
Worczynski, ja tylko takie coś miałem raz i to chyba za czasów świeżości tego telefonu :-) Teraz działa wręcz idealnie, a wycisk ma ostry :D

 #376499  autor: Worczynski
 23 gru 2009, 22:48
No, u mnie też się nie kurzy ten telefon, najlepszy zakup jaki zrobiłem, tego telefonu nie ma po co sprzedawać. Chociaż jutro niby gwiazdka i e75 przychodzi to s3310 zostaje na drugi numer. Perfekcja!

Jazz do łez:)

 #376535  autor: kowcio
 24 gru 2009, 10:03
Worczynski, mam takie samo wrażenie :shock: jeszcze jakby kosztował 500 PLN, ale za 200 go nie puszczę. Od początku października nie ma nawet kropki na obudowie, a ile razy spadł mi na płytki i nie tylko ;) Bałem się o klawisz nawigacyjny, że znowu zejdzie mi chrom z niego, a tu nic- to nie E51. Chyba to najlepszy Samsung jakiego miałem, a tych było sporo.
Jaka szkoda, że Samsung w ogóle nie inwestuje w marketing. Może poza takim Corby. Za to schodzą takie 2700 :|

 #376551  autor: orson_dzi
 24 gru 2009, 11:28
kowcio pisze:Jaka szkoda, że Samsung w ogóle nie inwestuje w marketing. Może poza takim Corby.
Patrz, że dobry Samsung, to często niepopularny Samsung.
Patrz na i550w, i450, i780.
W swojej klasie deklasują modele o podobnym przeznaczeniu, a są bardzo rzadkimi telefonami.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #376562  autor: kowcio
 24 gru 2009, 12:19
orson_dzi, i oto chodzi. Było tyle dobrych telefonów, były one dostępne u operatorów i w sklepach, ale nikt ich nie kupował, bo nie miały żadnej reklamy. Albo niekiedy w ogóle ciężko jest je kupić, dorwac i450 czy i550w to nie lada wyzwanie :shock: Reklamowali te dziadostwo E250 i ludzie się zrazili do Samsunga, co widac po JTW. Nie rozumiem w ogóle polityki w tej firmie ostatnio.
Promowali Avilę, E700, Corby, J700, E250 i co? Efekty widac od razu, sprzedaż w milionach sztuk. Tyle, że te telefony wcale nie są najlepsze w stajni tego producenta, no poza wyjątkami. To jest najgorsze.

Teraz sam kupując S3310 kupiłem go w ciemno, bo poza tym tematem zupełnie nic innego o nim dowiedzieć się nie mogłem :/ Ale nie żałuję jak na razie ;-) Byłby kolejny sukces, gdyby Samsung go wypromował wtedy, kiedy wszyscy rzucili się na 6300. Sam telefon jest w sobie dużo lepszy od 6300 i 2x tańszy.

 #376715  autor: Worczynski
 25 gru 2009, 12:57
To jest zdziwko, przy tej cenie Samsung zdeklasowałby wszystkie low-endowe nokie i zdobył kawał rynku. W końcu swego czasu 6300 kupa ludzi miała. A najlepsze jest to, że po dobrej akcji marketingowej ludzie przestaliby chyba kupować Nokie z serii 27... To jest taki badziew, a jaki popularny. Orson dobrze prawi, że żaden dobry Samsung nie był popularny i podejrzewam, że nie będzie. Ale to ma swój plus. Odnosząc mojego S3310 za 200 złotych do Nokii E75, którą dostałem mogę powiedzieć jedno, Nokia to szmelc. Owszem, ma super możliwości, szczególnie podoba mi się symbian, bo zawsze lubiłem, ale jest tak kiepsko poskładana, jakość to nie jest domena i samsung na tym polu zdecydowanie wygrywa. Zresztą przy tej polityce jakości w Nokii za niedługo Samsung ich przegoni, przecież jakość nowych e-series przyprawia o łzy w oczach.:/

Jazz do łez:)
 #377033  autor: Segal
 26 gru 2009, 23:55
dzazik pisze:Mam ten telefon i jest jedno dziadostwo. Szybko moga sie wyłamać klapki na ładowarke i słuchawkę,

Klapka na ładowarkę i słuchawki może się szybko wyłamać,jak się nie umie nią obsługiwać xD Mam też ten telefon.Dostałem pod choinkę i bardzo mi się podoba.Najlepsze w Avili jest to,że kiedy podłączy się ten telefon do komputera poprzez USB,to bateria zacznie się ładować xD

 #377038  autor: kowcio
 27 gru 2009, 00:01
Toć S3310, a nie Avila :smt005
Segal pisze:Najlepsze w Avili jest to,że kiedy podłączy się ten telefon do komputera poprzez USB,to bateria zacznie się ładować xD
Tak było od zawsze w Samsungach ;-) Tylko Nokie się nie ładowały i może jakieś chińskie dziadostwa. Teraz już nawet Nokie się ładują ;) To dopiero postęp.

 #377047  autor: Segal
 27 gru 2009, 00:16
Ach,no tak ! xD Ale Samsung Avila jest o wiele lepszy !

 #377064  autor: Worczynski
 27 gru 2009, 02:23
I tu bym polemizował z Tobą, Kolego, ale jako, że nie ten temat i wogóle to byłby OT to poprzestańmy na tym, że S3310 to rewelacyjny telefon oferujący obecnie najlepszy stosunek cena jakość;)

Jazz do łez:)

 #377083  autor: kowcio
 27 gru 2009, 11:22
Segal pisze:Ach,no tak ! xD Ale Samsung Avila jest o wiele lepszy !
A wiesz, że to jest akurat SPAM? Piszesz posty, które są dość mało intelektualne (dla Ciebie to jest lepsze, dla innych coś innego, dlatego niezbędne jest uzasadnienie) i w sumie nic nie wnoszą do tematu.
Tutaj masz temat o Avili. Nie mieszaj mi w tym temacie jeszcze jednego telefonu. Tutaj piszemy tylko i wyłącznie o S3310.
Ostatnio zmieniony 27 gru 2009, 14:54 przez kowcio, łącznie zmieniany 1 raz.

 #377105  autor: Worczynski
 27 gru 2009, 12:28
Wnoszę o małe sprostowanie. Dajesz cytat słów, których nie wypowiedziałem, podpisujesz moim nickiem i niestety każdy kto to przeczyta odniesie to do mnie, więc radziłbym i gorąco wnosił, żebyś to zmienił, Kowcio.

Jazz do łez:)

 #377134  autor: kowcio
 27 gru 2009, 14:54
Worczynski pisze:Wnoszę o małe sprostowanie. Dajesz cytat słów, których nie wypowiedziałem, podpisujesz moim nickiem i niestety każdy kto to przeczyta odniesie to do mnie, więc radziłbym i gorąco wnosił, żebyś to zmienił, Kowcio.
Wybacz, ale to jest wina cytowania telepolis.pl, nie moja ;) Już poprawione. Nie wiem czemu, ale często pojawia się bład przy cytowaniu i wyświetlają się nicki z postów wyżej. Zrobione.

 #377235  autor: Worczynski
 28 gru 2009, 00:01
W każdym razie dziękuje, dziś mój s3310 przekroczył 50 godzin wygadanych i bardzo dobrze, ale pojawiają się przetarcia na obudowie, czego nie lubię. Ale reszta, tzn jakość rozmów, wszystko w porządku. Mój mały problem to skrzynka sms, nie wiem gdzie, ale doczytałem, że tel mieści 500 wiadomości, a mój przy 300 melduje już koniec, każe kasować:/ A większość wiadomości mieści się w 160 znakach.

Jazz do łez:)

 #377334  autor: kowcio
 28 gru 2009, 16:46
Worczynski, bo 200 wiadomości masz w wysłanych. Jak wyłączysz zapisywanie wysłanych wiadomości, to powinno być 500 w odbiorczej.

Ja przetrać nie mam. Wstawisz zdjęcie jak to wygląda? Ja mam przegadane 25h. Więcej rozmawiam z drugiego telefonu.