DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #447506  autor: kowcio
 18 gru 2010, 23:11
orson_dzi, a dlaczego Samsung ma w Polsce agencję od PR do d...? No właśnie. Powinni zobaczyć jaka firma obsługuje Nokię. Znając życie to zapewne też dlatego taką sytuację mamy. C3530 mam już 8 dni, dzisiaj w nocy ładowałem go drugi raz (przyjechał do mnie z wyczerpaną baterią). Zobaczę jak mamie będzie trzymał S3310, dzisiaj stwierdziła, że faktycznie to jest dobry telefon (nie mogła się przestawić po tamtym starociu).
maniek89 pisze:zostawilbym jednak 6303 - af sie przydaje bardzo i jednak nawet jesli rzadko sie z niego korzysta to lepiej zeby byl niz mialoby go nie byc.
No wiem o tym :-( Dlaczego teraz taka moda jest, że nie daje się AF? Przecież to najlepsza rzecz, jaką ktoś wymyślił w komórkach przy aparacie. No tak, bo ludzie patrzą na ilośc Mpx i teraz będa kupować Nokię N8, bo ona ma 12 Mpx. :cry:

Proponuję, aby od tej pory zrobić porzadek w tych tematach- tu piszmy o S3310, a o c3530 w temacie http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=47832

 #447588  autor: ryke24
 19 gru 2010, 14:28
Ja kupiłem mojej S3310. Można powiedzieć w idealnym stanie,z półroczna gwarancja jeszcze, za 119 zł łącznie z przesyłka.Tak wiec jestem bardzo zadowolony z zakupu. Oczywiście narzekanie na początku było,ale chyba już się powoli przyzwyczaja;)(wcześniej używała F250)

Sagem My-x1,Sagem mx5-2,SE K550i,Nokia 2330,1650,Samsung X510, i550,S3310,B2700,LG GU230,Nokia 6303i,N8

 #453749  autor: doeflaming
 17 sty 2011, 22:35
Cześć!
Ja również zdecydowałam się na zakup telefonu Samsung S3310 (po utracie Nokii) i jak na razie chwalę go sobie. Otrzymałam go prawie 5 miesięcy po złożeniu zamówienia w sklepie (sierpień - złożenie zamówienia, koniec listopada - otrzymanie przesyłki), ale cieszę się, że w końcu do mnie dotarł. Bateria jest wytrzymała, jakość i głośność rozmów robi wrażenie, wyświetlacz jest bardzo czytelny i dość duży. Niestety telefon posiada również mankamenty - lubi się zaciąć przy używaniu Opery Mini i nie jest dokładnie spolszczony (przy zapytaniu o pozwolenie na połączenie z Internetem wyświetlany jest komunikat w języku obcym). Jednak mimo tych wad, telefon za tą cenę sprawuje się nadzwyczaj dobrze. Muszę nadmienić, że nie poszukiwałam telefonu "wszystkomającego", tylko posiadającego dobrą antenę i porządnie wykonanego. Na tym polu nie zawiodłam się. Wcześniej posiadałam przed 2 tygodnie Nokię E52 i powiem szczerze, że Samsung sprawia wrażenie solidniejszego i myślę, że faktycznie tak jest.

Tak jak użytkownik Prometo posiadałam kiedyś Nokię 6151 (przez ponad rok) i szukałam następcy tego telefonu, który był najlepszym w moim życiu (wśród nieubogiej kolekcji) do tej pory. Samsung godnie zastępuje Nokię, oferuje większy i lepszy wyświetlacz, lepsze wykonanie (w Nokii ścierała się klawiatura i srebrna obwódka).

Bardzo podoba mi się ten Samsung i cieszę się, że za pomocą tego wątku i forum udało mi się dokonać bardzo dobrego wyboru. Jest to idealny telefon dla osób, którym zależy na pierwotnych funkcjach telefonu i nie przywiązują uwagi do aparatu czy odtwarzacza mp3 (które w Samsungu spełniają swą rolę w stopniu całkiem zadowalającym).
Szkoda tylko, że telefon ten jest tak mało popularny w naszym kraju.

Pozdrawiam i życzę miłej nocy,
Ada.

 #466421  autor: misiu09
 21 mar 2011, 20:52
Jak jest z pamięcią skrzynki sms w tym telefonie. W moim samsungu jest tylko 500 sms i nic więcej, natomiast w nokii już mam około 1500 i nie krzyczy żeby usuwać. Ktoś wie ile sms mieści skrzynka odbiorcza, bo szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się usuwać wiadomości co 5 dni. Proszę o odpowiedź

 #472343  autor: kowcio
 24 kwie 2011, 21:20
misiu09, niestety ograniczenie pamięci jest do 500 sztuk. Nokia zaś nie ma limitu- jest on ograniczony do pamięci telefonu.. Urok Samsunga.

 #521490  autor: rabauken
 11 gru 2011, 15:19
Kupiłem sobie właśnie ten telefon i po otwarciu pudełka zdziwiło mnie parę rzeczy. Czy to normalne że nowy telefon nie ma folii na wyświetlaczu, oraz że bateria jest rozładowana do 0, telefon się nie uruchamia, dopiero trzeba było go podpiąć do ładowarki żeby wykazywał jakieś oznaki życia?