DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #440994  autor: Bos
 13 lis 2010, 14:55
Zresetuj ustawienia telefonu, wracając do fabrycznych, lub włóż na chwilę kartę Plusa i zobacz jak zachowa się telefon, może wtedy będziesz mogła coś zmienić.

SE: T610i, K750i, W660i, W880i, 2x W910, C902
Nokia: 2600, 5300, 6300, N73 ME, 5610, 6230i, E51, 5800, E72
Apple: iPhone 3G 8GB
Motorola: V3xx, V8
Samsung: 2x U900, F480, Galaxy S
LG: KU990, Shine
BB: 9300
Obecnie: Samsung Galaxy S/ BB 9300

 #441003  autor: xTRA
 13 lis 2010, 15:23
A może po prostu w twojej miejscowości nie ma zasięgu sieci Play?
 #441211  autor: ChuckyCiechanow
 15 lis 2010, 00:06
MagdaM89 pisze:Witam.
Mam pytanie. Wczoraj zmieniłam sieć z plusa na play. Dziś bawiąc się telefonem, wcisnęłam PLUS poprzez ręczne wybieranie sieci. Chciałam to cofnąć, ale na liście nie ma PLAYa. Automatyczne wybieranie też nic nie zmienia. Na górze ekranu pojawiła mi się litera R na czerwonym tle, w kwadraciku. Mam teraz abonament i boję się, żeby za jakiś czas nie przyszedł do mnie kosmiczny rachunek. Bardzo proszę o pomoc w cofnięciu nieudanego eksperymentu.
Pozdrawiam.
Korzystasz z roamingu Plusa nie ponosisz za to dodatkowych kosztów, a jesteś pewna, że nie miałaś tego od początku?. Jeśli chcesz korzystać z głownie nadajników Play wybierz wybieranie sieci ręczne wybierz siec Play jeśli jest a następnie wybieranie automatyczne, jeśli nie ma to od razu wybierz wybieranie sieci automatyczne a następnie wyłącz i włącz telefon. Od tej pory głownie powinnaś być na nadajnikach Play jeśli w tym miejscu nadajnik Play nie nadaje to telefon będzie korzystał z nadajników Plusa co właśnie oznacza literka r na czerwonym tle. Mi telefon też czasami przechodzi na roaming ale w Polsce nie ma co się martwić się o dodatkowe koszty no chyba, że korzystasz z pakietu internatowego działającego tylko na nadajnikach Play.