DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #248910  autor: coolart
 02 lut 2008, 10:33
witam wszystkich wziąłem wczoraj E250 i w ciągu kilku godzin nie znalazłem żadnej pasującej mi i zadowalającej opcji i właściwości, dlatego chciałem zmienić na U600 tylko jedno pytanie czy w tym U600 menu wygląda podobnie jak w E250 czyli podwójne menu, to znaczy ze jeżdżąc po głównym menu widzę juz skrótowo jakie opcje znajdują sie pod danym wyborem zanim wejde?
nie wiem czy w e250 da sie to wyłączyć lecz to nie tylko jedna wada jaka dostrzegłem.

 #248954  autor: kamil1221
 02 lut 2008, 15:00
W u700 jest podobnie a że u700 to wzbogacony u600 o 3G sądzę, że jest podobnie.
 #249259  autor: Timor
 04 lut 2008, 00:05
coolart pisze:witam wszystkich wziąłem wczoraj E250 i w ciągu kilku godzin nie znalazłem żadnej pasującej mi i zadowalającej opcji i właściwości, dlatego chciałem zmienić na U600 tylko jedno pytanie czy w tym U600 menu wygląda podobnie jak w E250 czyli podwójne menu, to znaczy ze jeżdżąc po głównym menu widzę juz skrótowo jakie opcje znajdują sie pod danym wyborem zanim wejde?
nie wiem czy w e250 da sie to wyłączyć lecz to nie tylko jedna wada jaka dostrzegłem.

nie wiem dokladnie o co kaman z tym podwojnym menu ^^ ale zakładam że masz wybrane domyślnie : Styl MENU --> LISTA zamiast KLASYCZNY


ale to zmieni widok na kafelkowy tylko w głównym menu, jak schodzisz niżej wraca do listy i podświetla kolejne opcje jak mini listy.


Jedyna zaleta w U600 to lepsza rozdzielczość ekranu a przez to rozkład menu jest klarowniejeszy jak dla mnie ;]


a jakie sa inne wady e250 ? może powiem Ci co jest w u600 w tych kwestiach

 #249391  autor: oliwka__
 04 lut 2008, 22:09
w u700 można to zmienić.
ustawienia, wyświetlacz, wyświetlacz, menu podręczne, wył.
w u600 pewnie jest tak samo.

 #249397  autor: coolart
 04 lut 2008, 23:00
w e250 jest sporo co mi nie odpowiada,
bluetooth - dostęp jest bardziej upierdliwy nie mam dostępu do plików od razu tylko trzeba udostępnić je dla bluetooth, nie można wgrać wszystkiego jak by nawet jpg bo wywala ze zabronione wiec trzeba kombinować z operacjami na komórce.

menu- paskudne jak diabli, nie wiem po co mi to jak mam klawisz powrotu jeżeli bym złe trafił to po kijego mi dodatkowe menu sie wyświetla.

dziwek - tak kijowa tego dźwięku jeszcze nie słyszałem to już chyba najtańsze SE grają lepiej.

Aparat - babka w Orange mówiła o 1.3Mpix a jest vga

brak możliwości tworzenia katalogów, co juz w benq-siemens c81 chodziło wszystko cacy oprócz softu czasem miał swoje widzi misie ale działało.

jeszcze jest sporo co mi sie nie podoba, ale wygląd maja fajny zarówno e250 jak i u600/u700. jak by dalo sie wyłączyć to bym to zrobił bądź juz znalazł ale nie da sie w tej wersji i chyba zamienię na SE funkcjonalność ma lepsza.