DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #248554  autor: Tomek960
 30 sty 2008, 20:26
Witam.

Kolega kupił 2 miesiące temu nowego Samsunga U600 w wolnej sprzedaży. Na samym początku nie zauważył żadnych nieprawidłowości, ostatnio próbował przesłać mi dzwonek mp3 przez bluetooth i się okazało że się nie da. Za każdym razem wyskakiwał błąd, spróbował przesłać mi inny dzwonek i to samo. Wkońcu wyszło na to że do mnie może przesyłać tylko zdjęcia. Dodam że ja mam Nokie 6300 i z mojego telefonu można przesłać do niego wszystko.
Potem chcieliśmy sprawdzić czy może uda się coś przesłać do Samsunga Z370 i identyczna sytuacja, dalej była Nokia 6280, SE K700i, SE D750i, Motorola E360. No i z 6280 też nie dało się nic zrobić a do K700i, D750i i E360 można przesyłać wszystko.
Więc teraz moje pytanie czy w ustawieniach jest coś nie tak, choć już próbowaliśmy wielu ustawień czy może z bluetoothem cos sie stalo i jest zepsuty?
Może ktoś spotkał się z podobnym problemem?

 #248955  autor: kamil1221
 02 lut 2008, 15:04
Ja do Z370 i U700 (praktycznie to samo, co u600) wysyłam każdy rodzaj pliku ?
Może nie tyle, co Bluetooth zepsuty tylko coś z softem jest nie tak ?
W menu bluetooth zobacz czy masz opcje tryb bezpieczeństwa i wyłącz go.