Strona 1 z 1

Huawei P8 Lite- nie mogę wprowadzić tekstu

Post:09 maja 2017, 18:14
autor: Pmat94
Witam forumowiczów,

Mam pewien problem z moim telefonem. Pojawił się on niedawno. Otóż w aplikacji Messenger i w Wiadomościach SMS nieaktywne jest pole do wpisywania tekstu. Zawsze po kliknięciu go pojawia się klawiatura, natomiast w tej chwili telefon nie reaguje. Dodam, że to nie wina dotyku, bo wszystko oprócz tych dwóch rzeczy działa prawidłowo. Czy ktoś z Was miał podobny problem? Da się to ominąć bez przywracania do ustawień fabrycznych/wgrywania softu od nowa?

Pozdrawiam!

Re: Huawei P8 Lite- nie mogę wprowadzić tekstu

Post:09 maja 2017, 23:48
autor: Niezgodna7
Wyłącz i włącz telefon ponownie.
?

Re: Huawei P8 Lite- nie mogę wprowadzić tekstu

Post:12 cze 2017, 15:21
autor: ElaBloch
Mam tak samo, wystarczy odblokować rotację ekranu i jak chcemy zacząć pisać odwrócić telefon o 90 stopni

Re: Huawei P8 Lite- nie mogę wprowadzić tekstu

Post:19 cze 2017, 12:12
autor: Pmat94
Ela Boch doszedłem do tego samego rozwiązania, ale jest to denerwujące, poza tym ogranicza użycie niektórych aplikacji (nie we wszystkich rotacja działa). Kolejny problem napotkał mnie dzisiaj. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne telefonu, żeby się tego pozbyć. Niestety, wyszło tak, że w momencie wyboru języka i regionu (tuż po zresetowaniu) nie można kliknąć przycisku dalej ;p

W związku z tym pytanie do Was: czy można w jakiś sposób dokonać aktualizacji telefonu z poziomu komputera? Może wgranie softu od początku pozwoli mi dostać się do komórki? Jestem zielony w tym temacie, więc jeżeli ktoś pomógłby mi krok po kroku, byłbym wdzięczny :)

Re: Huawei P8 Lite- nie mogę wprowadzić tekstu

Post:17 gru 2019, 08:55
autor: pablo1971151333
Miałem problem ze znikającą klawiaturą w Huawei P9 Lite, była i zniknęła. Nie mogłem nigdzie nic wpisać. Wiecie co pomogło? Przestawienie w ustawieniach klawiatury na klawiaturę Swype, wtedy wskoczyła ta klawiatura. Następnie wszedłem do Sklepu Google i zaktualizowałem klawiaturę Gboard. Po zainstalowaniu przestawiłem w ustawieniach klawiatury na Gboard i wróciła moja klawiatura. Proponuję w ten sposób zadziałać jak zniknie klawiatura.

Re: Huawei P8 Lite- nie mogę wprowadzić tekstu

Post:18 gru 2019, 18:17
autor: lysa33850810
A gdzie znaleźć ustawienia klawiatury? Mój tato ma problem w Huawei,wczoraj znikła mu klawiatura w mesynger i sms, wszędzie poprosti :/

Re: Huawei P8 Lite- nie mogę wprowadzić tekstu

Post:19 gru 2019, 16:03
autor: kasia17_88592157
Witam. Mój mąż miał wczoraj ten sam problem, nagle znikła mu klawiatura. Przesłałam mu aplikacje najprostszej klawiatury ze sklepu Play na Messenger'a, zainstalował ją sobie i po sprawie, problem znikł. Tak samo stało się dziś mojej siostrze z klawiaturą, tylko, że ona ma Xiaomi Redmi-nie pamiętam modelu i nie wiedziałam czy u niej to pomoże, pomogło. Także polecam Pani rozwiązać problem właśnie w ten sposób :-)