DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #922949  autor: lord_kr
 27 kwie 2017, 11:20
Witam.

Jakiś czas temu bez żalu rozstałem się z kolejnym Samsungiem. Oprócz wielu denerwujących cech miał on jedną której mi brakuje a mianowicie widget z pogodą oraz dość dokładną lokalizacją (nazwa dzielnicy np "Fitzrovia", "Finsbury Park", etc. Jako że obecnie mam telefon z czystym Androidem poszukuję czegoś podobnego lecz o ile widgetów z pogodą jest całe mnóstwo o tyle żaden z nich nie podaje dokładnej lokalizacji co najwyżej nazwę miasta. Czy istnieje możliwość użycia widgetu z Samsunga lub Huawei ? Chodzi mi o oryginalny widget a nie coś co go naśladuje. Pozdrawiam.
 #923733  autor: Xy
 03 maja 2017, 10:25
Podczepiam się. Również chciałbym mieć u siebie tę pogodę wraz z widżetem od Samsunga. Dokładna lokalizacja, bardzo dokładna pogoda, programik ładny graficznie... Same zalety. Wadą jest brak występowania w innych telefonach.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71