DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #888763  autor: komik67
 26 wrz 2016, 16:42
No cóż Panowie nie zgodzę się z waszymi opiniami, że antywirus nie jest do niczego potrzebny. Dla mnie nawet antyspam jest korzystny czy to windows czy android oba są narażone na zagrożenie i ja osobiście nikogo nie będę odsuwał od zamiaru zainstalowania antywirusa.
rhub pisze:Bitdefender to miał jakiś czas temu włam na swoje serwery i hasła ukradli :D to może jednak lepiej wybrać innego antywira
To był włam na chmurę gdzie nie można nigdy się czuć bezpiecznie :) w końcu człowiek to wymyślił to i człowiek to złamie, wszystko da się obejść. Podejrzewam, że firma wyciągnęła wnioski i będzie miała jeszcze lesze zabezpieczenia niż dotychczas :)
 #888809  autor: greenrs
 26 wrz 2016, 21:36
komik67 pisze:Dla mnie nawet antyspam jest korzystny czy to windows czy android oba są narażone na zagrożenie
A słyszałeś kiedyś, żeby ktoś złapał wirusa na Windows Phone? :D
 #888839  autor: Gitarka
 27 wrz 2016, 10:17
rhub pisze:Bitdefender to miał jakiś czas temu włam na swoje serwery i hasła ukradli :D to może jednak lepiej wybrać innego antywira
Słyszałam juz gdzieś tą ścieme. I mam wrażenie, że rhub to ta sama osoba która rozsyła te zacne wiadomości po innych forach i nie potrafi tego udowodnić.

jak ktoś jest ciekawy to zainstalowałam wersje próbna 30dniową i jak na razie jest git. Fajny czytelny program, tylko dużo mniej ma funkcji od wersji płatnej. Myśle, ze ja kupie w niedługim czasie.
 #890340  autor: komik67
 06 paź 2016, 14:59
greenrs pisze:
komik67 pisze:Dla mnie nawet antyspam jest korzystny czy to windows czy android oba są narażone na zagrożenie
A słyszałeś kiedyś, żeby ktoś złapał wirusa na Windows Phone? :D
Niestety nie znam osobiście żadnego posiadacza Windowsa więc się w jego kwestii nie wypowiadam :) Temat jest o androidzie wiec do niego się odnoszę :) a skoro każdy wie ze jest podatny na wirusy to nie będę nikogo zniechęcał do antywirusa tylko wręcz przeciwnie :)