DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #883953  autor: zakulka
 23 sie 2016, 17:52
Niedawno kupiłam P9, z którego zresztą jestem bardzo zadowolona. Chciałabym tylko zapytać, jak jest z aktualizacjami tego telefonu. Warto lub trzeba je pobierać? W sieci czytałam, że użytkownicy mają mieszane uczucia. Np pod tą recenzją: https://www.youtube.com/watch?v=T7CwR5w_Wfw jest komentarz ostrzegający przed pobraniem. Zacytuję:

wczoraj czy przedwczoraj wyszła spora aktualizacja dla modelu P9. Nie aktualizujcie!!!! co prawda naprawiono denerwujący czujnik światła, ale aplikacja aparatu cofnęła się o 5 lat do tyłu.... Focus dużo wolniej pracuje a szumy tak okropne że szlag mnie trafia. Huawei zjebało koncertowo jeden z najlepszych aparatów mobilnych....

Sporo kontrowersji wzbudziły też aktualizacje np w serwisie tabletowo.pl - kilka dostępnych dla tego modelu. Nie wiem czy podawać tutaj odnośniki, bo minęło sporo czasu od publikacji tamtych artykułów.

To, co "wisi i grozi" ma oznaczenie EVA-LO9C432B170.

Nie chcę zepsuć nieprzemyślanym ruchem bardzo sprawnie działającego telefonu. Dotychczas na moich smartfonach aktualizowałam wszystko, jak leci i nie było problemów, ale też nie spotkałam się z informacjami o zgrzytach.

Co radzicie?
 #893993  autor: kaspeed
 01 lis 2016, 19:17
Zawsze można downgrade zrobić.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen: