DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #878704  autor: aga1xc
 25 lip 2016, 03:30
Witam,

Mam problem z moim telefonem Asus Zenfone 5. Otóż, telefon oddałam do serwisu na gwarancję z powodu krótko działającej baterii oraz praktycznie niedziałającego przycisku, został mi zwrócony po ok 2. tyg, nic nie zostało naprawione. Jednak odkąd dostałam telefon nie działa on prawidłowo. Nie mogę sie zalogować do Google+, wpisuję poprawne hasło i email, i logowanie trwa w nieskończoność(za każdym razem zakańczam logowanie-bo nie będę czekała nie wiadomo ile. Najdłużej czekałam ok 15min i nic..). Przez to nie mogę korzystać ze sklepu Google Play, a więc nie mogę nic pobrać... Ponadto non stop wyświetlają mi się na ekranie komunikaty typu: "Niestety, aplikacja Google+ została zatrzymana.", "Niestety, proces com.google.gapps został zatrzymany.", "Niestety, aplikacja Usługi Google Play została zatrzymana.". Resetowałam telefon, włączałam tryb awaryjny, w ustawieniach>aplikacje usuwałam dane poszczególnych apek, i nic to nie dało. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.. Jestem zielona w tym temacie... Bardzo proszę o pomoc. :)

PS. Bardzo często po zablokowaniu ekranu, gdy chce go z powrotem odblokować nic się nie dzieje, ekran tylko delikatnie się podświetla jakby na granatowo, muszę wtedy wyłączyć i włączyć tel aby znów działał..