Strona 1 z 1

Jak usunąć problem ze slotem karty sim - zablokowany

Post:16 kwie 2016, 09:13
autor: mseifer
W ZTE który posiadam chciałem zmienić kartę operatora jednak wyskakuje mi komunikat:slot karty sim został trwale zablokowany. Jak się można pozbyć tego problemu? Da się w ogóle?

Re: Jak usunąć problem ze slotem karty sim - zablokowany

Post:16 kwie 2016, 10:17
autor: cyanoone
Pewnie simlock, :)

Re: Jak usunąć problem ze slotem karty sim - zablokowany

Post:16 kwie 2016, 19:06
autor: ManiacGSM
A jeśli nie simlock to jakaś aplikacja. -ja mam zamontowany eset- oczywiście w całe antywirusy na komórkę zbytnio nie wierzę ,ale za to jak wsadzam inną kartę sim- nie autoryzowaną to też wyskakuje komunikat ,że telefon zablokowany i proszę wpisać hasło-ma taką opcję ten programik.- to tak na wypadek , tfu ,tfu jak bym zgubił telefon. -Oczywiście każdy zna tylko osobiście haslo które wcześniej sam wpisał.- litery i/lub cyfry (bez polskich znaków)

Re: Jak usunąć problem ze slotem karty sim - zablokowany

Post:20 kwie 2016, 06:26
autor: mseifer
ManiacGSM pisze:A jeśli nie simlock to jakaś aplikacja. -ja mam zamontowany eset- oczywiście w całe antywirusy na komórkę zbytnio nie wierzę ,ale za to jak wsadzam inną kartę sim- nie autoryzowaną to też wyskakuje komunikat ,że telefon zablokowany i proszę wpisać hasło-ma taką opcję ten programik.- to tak na wypadek , tfu ,tfu jak bym zgubił telefon. -Oczywiście każdy zna tylko osobiście haslo które wcześniej sam wpisał.- litery i/lub cyfry (bez polskich znaków)
Niestety to chyba simlock. Ile może wyjść koszt ściągnięcia?

Re: Jak usunąć problem ze slotem karty sim - zablokowany

Post:24 kwie 2016, 00:36
autor: ManiacGSM
A jaki masz model? telefonu/?

tutaj ponizej masz ceny: pierwszy link to gość sprawdzony , odblokowywałem u niego jeden telefon marki HTC. Kod wysyła bez zbędnej zwłoki , lub tak jak w opisie.

http://allegro.pl/simlock-kazdy-zte-tel ... 02144.html

http://allegro.pl/simlock-blackberry-hu ... 08881.html

http://allegro.pl/simlock-zte-modemy-te ... 85636.html