DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #852939  autor: Perspektywa
 26 lut 2016, 07:22
Witam.
Od miesiąca posiadam telefon Huawei P8 Lite. Od początku byłam z niego bardzo zadowolona, jednak od jakichś dwóch-trzech dni zauważyłam bardzo znaczącą różnicę w wydajności baterii. Wczoraj, dla przykładu, przy używaniu tylko komunikatora, poziom baterii spadał o jeden procent w ciągu minuty.
Od razu zaznaczę, że nie mam zainstalowanych żadnych gier, jedynie dość podstawowe, bazowe aplikacje, a najczęściej na telefonie używam Internetu, odtwarzacza muzyki oraz Facebooka.
Wiem, jak bywa z baterią w Androidach, ale wydaje mi się, że taka wydajność przy naprawdę niewielkim użyciu (+najniższa jasność wyświetlacza) to coś niepokojącego. Chciałabym zasięgnąć opinii większej liczby osób, dowiedzieć się, czy rzeczywiście mam powód do niepokoju, co może być przyczyną takiej wydajności baterii i co mogę zrobić, by polepszyć jej funkcjonowanie.

PS. Napisałam już email do działu pomocy sklepu internetowego, w którym zakupiłam telefon, czekam na ich odpowiedź.

Z góry dziękuję za pomoc.
 #854901  autor: dario321
 08 mar 2016, 09:14
nikt nie bawil się telefonem te dwa-trzy dni temu?moze masz wlaczone non stop bluetooth,wifi lub siec na 3G/4G?
cos w ustawieniach musisz zmienić,ewentualnie wyjac/wlozyc baterie i ustawienia dopiero.