DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #852591  autor: mf24
 24 lut 2016, 13:04
Witam, mam problem z "zalogowaniem" się do telefonu, ponieważ nie pamiętam konta Google, a było założone tylko na potrzeby telefonu. Nazwa która mi się wydaje za poprawną nie jest rozpoznawana przez Google. Automat pomocy Google również nie jest w stanie mi pomóc. Jest jakaś szansa odblokować telefon ?

Telefon to chiński Umi Rome odebrany w styczniu tego roku, jednak pojawił się problem z wyświetlaczem i zrobiłem hard reset przez co teraz nie mogę go uruchomić bo trzeba się najpierw zalogować. Nie zdawałem sobie sprawy że w tym telefonie konto google blokuje caly telefon. Co zrobić żeby uruchomić telefon ? Mam potwierdzenie zakupu telefonu, pudełko itd.

Pozdrawiam

-------> www.kross.internetdsl.pl <-------
 #852604  autor: maniek0071
 24 lut 2016, 14:29
Zgłoś się do serwisu producenta - jeśli masz pierwotny dowód zakupu powinni usunąć blokadę(powinni bo nie mam pojęcia co to za wynalazek UMI i czy w ogóle ma oficjalny serwis w PL Apple Samsung czy LG nie mają z tym problemu)
 #852647  autor: mf24
 24 lut 2016, 17:06
No właśnie z serwisem producenta będzie problem bo to chiński telefon i w Polsce nie ma oficjalnego przedstawiciela (przynajmniej ja nie znalazłem). Jest jakaś możliwość usunięcia tego w inny sposób ?

-------> www.kross.internetdsl.pl <-------
 #852653  autor: maniek0071
 24 lut 2016, 17:45
Jest - android jest taki dziurawy że w pierwszym lepszym serwisie ci to zrobią za ok 100zł.
W sumie można pokombinować za darmo ale jak nie umiesz sam tego znaleźć to tym bardziej nie poradzisz sobie z odblokowaniem.