[Galaxy S II] Karta pamięci.
Post:21 wrz 2012, 14:45
autor: Nemmesis
Na razie mam microSD 2GB w moim Samsungu Galaxy SII, ale to za mało. Przechowuje tam dużo fotek (ponad 500), filmiki i muzykę, oczywiste, że też sms-y. Uznałam, że wartoby było kupić jakąś pojemniejszą kartkę pamięci. Chciałabym się dowiedzieć po ile są karty 4GB, 8GB lub 16GB i jaka w moim przypadku byłaby najlepsza? Co proponujecie?
Post:21 wrz 2012, 18:42
autor: pawcio1978
Powiem Ci tak.
Jesli masz blisko SFERIS to sprawdz ceny u nich. Dodatkowo poszukaj na allegro/tablicy. Czemu? W wielu przypadkach na necie microSD kupisz o wiele taniej niz w sklepach.
Gdy w kwietniu szukalem microSD 8GB (dozywotnia gwarancja, faktura/paragon, adapter microSD-SD, firmowo zapakowana) to na allegro znalazlem za 17 zl. Sklepy i komisy GSM zadaly od 30 zl do 70 zl.