DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

 #562072  autor: sumix
 20 cze 2012, 20:05
a czy ktoś z was reklamował naprawę gwarancyjną w polish xperia team ?
ile im zajęło skontaktowanie się z wami ?

[ Dodano: 2012-06-26, 20:12 ]
Linia wsparcia xperia polska (tak tak, ta wpisana w gwarancji) - pomimo zgłoszenia reklamacji naprawy serwisowej... nie zrobiła kompletnie nic. Generalnie Panie poza poinstruowaniem w którym miejscu można zgłosić uwagi lub niezadowolenie z naprawy serwisowej nie mogą zrobić nic, tłumacząc, że sprawie został nadany numer i przekazany niewidzalnemu oddziałowi z którym nikt nie ma kontaktu.

Telefon idzie ponownie do naprawy... po czym do sprzedaży w celu odzyskania gotówki.
To jedyne co mogę zrobić po tym jak autoryzowany serwis zniszczył mi telefon.
Niestety nie mam więcej czasu czekać.

Trzymam kciuki żeby tym razem zamiast baterii nie położyli pumeksu na ekranie :evil:

[ Dodano: 2012-07-04, 13:56 ]
Telefon ponownie wrócił w doskonałym stanie wizualnym. Nie moge sie do niczego doczepić.

Sprawdze tylko czy naprawili źródło problemu tj. zwarcie na płycie.

 #702539  autor: Organizator
 05 mar 2014, 17:36
Witam mam taki problem.Od 6 miesięcy mam telefon Sony Xperia L w orange. Telefon nagle przestał działać, nie dało sie go załączyć.Ściągnęłam tylnią obudowe i szok ! Telefon po lewej stronie cały stopiony. Oddałam więc go do reklamacjii,po 14 dniach dostałam esemesa że mam go odebrac w salonie.Ekspedientka oddała mi telefon nie naprawiony i z anulowana gwarancją:( Powód 'Uszkodzenie Mechaniczne' Złożyłam więc do orange niezgodność towaru z umową żądając wymiany na nowy, ale nic nie odpisali. Po 35 dniach sama tam poszłam i w sumie mnie zbyli. Powiedzieli że muszą się zapoznać z moją sprawą i zadzwonią.Dzisiaj byłam tam i rozmawiałam i z serwisem i Sony producentem i dalej upieraja się że żle użytkowałam telefon i to moja wina.Ale pytałam w jaki sposób żle użytkowałam to nie potrafili mi odpowiedzieć. Teraz jedyne co mi zostało to pisać o odstąpienie od umowy. Chociaz jestem załamana całą tą sytuacją i nie wiem czy sprawa w sądzie nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego serwis i producent sony tak wciskają ciemnotę i robią z ludzi Idiotów???
 #881149  autor: Maoret
 05 sie 2016, 09:32
Nie wiem, czy temat jest w jakikolwiek sposób jeszcze aktualny i czy ktoś tu zagląda, ale gdyby ktoś miał tego typu problem, to może spróbować się skontaktować z telefonarium.pl. Mają siedzibą we Wrocławiu właśnie, mi bardzo pomogli. Zaczęłam panikować, że telefon do wyrzucenia, bo był trochę poturbowany, ale oni doradzili, pomogli wybrać odpowiednie rozwiązanie. O innych serwisach się nie wypowiem, bo po poleceniu od razu mi się trafiło do nich.
 #881778  autor: komidomi
 08 sie 2016, 13:16
Najlepszym serwisem telefonów we Wrocławiu jest Telefonarium. Uratowali mój telefon, kiedy myślałem, że już nic z niego nie będzie. Są świetni!
 #887580  autor: Elena303
 16 wrz 2016, 14:02
Jeśli chodzi o Wrocław i okolice to z czystym sumieniem mogę polecić Telefonarium. Bardzo dobry serwis, naprawiają na miejscu telefon, ceny adekwatne. Nie oszukują i nie zdzierają kasy za pierdoły. Nigdy jeszcze się nie zawiodłam, a korzystałam parokrotnie przy tempie niszczenia telefonów przez moje dzieci;)