DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #1118033  autor: Piter1414
 23 cze 2021, 21:55
Witam, piszę w sprawie problemu jaki ma mój telefon, a mianowicie. Gdy chce się logować na stronie internetowej wyskakuje mi komunikat że e-mail lub hasło jest niepoprawne ( wpisuje login i hasło poprawne). Na telefonie mojej żony nie ma żadnych problemów z logowaniem do tej strony (problem występuje tylko u mnie) to samo dotyczy na tej stronie gdy zaznaczam opcje przypomnij hasło ( tu wyskakuje kominikat że nie udało się wysłać maila z linkiem resetującym hasło). Dodam że Java jest włączona, pliki cookies skasowałem, wychodzi na to że tak jakby telefon mi blokował niektóre strony bo już wcześniej też miałem problemy z rejestracją na innych stronach, gdzie wyskakiwał kominikat że e-mail niepoprawny przy rejestracji, a na żony iPhone normalnie akceptowało maila. Problem tkwi u mnie ale gdzie?

Pozdrawiam wszystkich
 #1118079  autor: Remington
 24 cze 2021, 22:52
Piter1414 pisze:
23 cze 2021, 21:55
Witam, piszę w sprawie problemu jaki ma mój telefon, a mianowicie. Gdy chce się logować na stronie internetowej wyskakuje mi komunikat że e-mail lub hasło jest niepoprawne ( wpisuje login i hasło poprawne)
...
wyskakiwał kominikat że e-mail niepoprawny przy rejestracji, a na żony iPhone normalnie akceptowało maila. Problem tkwi u mnie ale gdzie?

Na 99% stawiam na klawiaturę. Może hasło lub jego część wybierasz ze słownika, może klawiatura dodaje spację na końcu i tym samym zarówno mail jak i hasło nie są rozpoznawane.

Zmień klawiaturę, ewentualnie popatrz w ustawienia obecnej. Najlepiej jednak jeśli zapiszesz hasła w menedżerze haseł i z niego będziesz wstawiać maila i hasło do pola.
 #1118081  autor: Remington
 24 cze 2021, 23:51
W przypadku klawiatury liczba takich problemów jest skończona i są one powtarzalne. Gdyby było to urządzenie z klawiaturą sprzętową (głównie PC), doszłaby jeszcze zmiana klawiszy Z i Y.

Twoja żona ma szczęście, że korzysta z iPhone i... oryginalnej klawiatury. Są fajne nie od Apple, ale ich zgodność z iOS pozostawia wiele do życzenia.

No to idziemy na 3,14wo!