DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #1119094  autor: surface123
 18 lip 2021, 08:32
Już załapałem, dzięki za naprowadzenie :)
Robiłem jeden głupi błąd, nie łączyłem nitkami ;)

A jak zrobic by nie przychodziły potwierdzenia SMS o włączonej usłudze ? Zwykle wrzucenie w spam ?
Czy może też jakoś w automate ?
 #1119113  autor: Radzinski007
 18 lip 2021, 14:04
Ja korzystam z rozwiązania androidowego:
Wiadomości->klikamy w wiadomość którą chcemy 'przyciąć'->trzy kropki w górnym prawym rogu->szczegóły->powiadomienia->i tutaj mogę wyłączyć powiadomienia z konkretnego numeru
Dzięki temu powiadomienia dostaję, ale tylko w backgroundzie, czyli nie mam dźwięku, ani nic się nie wyświetla, nie mam również kropki na ikonie wiadomości, ale jak wejdę w wiadomości to te smsy są, to rozwiązanie mi odpowiada, bo mam historię co się dzieje(przynajmniej z punktu widzenia powiadomień od operatora), a nie mam przy tym dodatkowego bodźca, który by był jakkolwiek uciążliwy, bo powiadomienie jest w wiadomościach, ale system nijak mnie o nim nie informuje.
Spam i blokowanie to też rozwiązanie, tylko wówczas nie mamy podglądu do bieżących smsów z tego numeru(bo są blokowane), więc to już jak kto woli.

Pamiętajmy, że dzięki naszym automatom możemy również korzystać z darmowych ofert, np. tych na 5dni nielimitowane z okazji Wakacji itp., oczywiście taki automat trzeba osobno skonfigurować, ale wystarczy to zrobić raz i w razie informacji o promocji, podmienić daty na odpowiednie, odpalić oba(jeden który aktywuje jednorazową usługę w ramach wakacji poprzez sms dnia kolejnego po północy i to będzie jego jedyne zadanie, drugi, który po jej zakończeniu, czyli po 5-6dniach ponownie odpali nasz 2dniowy automat w pętli) i już ;)