Strona 1 z 1

Wpadka - list otwarty

Post:27 lip 2018, 18:05
autor: babeo
Czy w związku z wpadką telepolis planowane jest wyciągnięcie jakiś wniosków? Artykuł orsona, argumentacja, znajomość tematu, używalnoie dużych liter i bolda, to dramat w 3 aktach.
Gorsze jest to, że artykuł został puszczony... no właśnie? Nikt go nie autoryzował, tylko autor wziął odpowiedzialność?
To jeszcze pół biedy, ale to że jednym wpisem na Facebooku, konkurencyjny portal potrafi zdjąć Wam artykuł że strony głównej, to już przegrana drugiego stopnia. Będzie jakieś słowo z Waszej strony?
Potraktujecie to jako lekce na przyszłość. Chcąc wejść do pierwszej ligi trzeba mieć coś więcej niż zapał. Potrzebne jest jeszcze doświadczenie i wiedza merytoryczna, która jak wiemy odpłynęła od Was.
Panowie, czas na transfer redaktorów. W przeciwnym razie raz jak zostaliście z dizajnem forum z początku dzilalnosci serwisu, tak samo pozostaniecie wciaz na niższym poziomie niż konkurencja. Czy taki jest Was cel, lub taki stan rzeczy Was zadowala, to już pytanie do Was.

Nie traktujcie tego, jako pstryczek w nos, czy próby wymądrzania się. Jak wiece jestem z Wami już sam nie wiem 12 rok. Zarządy się zmieniały, właściciel, ale my czytelnicy jesteśmy dalej z Wami i normalnie serce pęka na widok tego, co się dzieje i jak ten portal, przepraszam ale upada.

Re: Wpadka - list otwarty

Post:27 lip 2018, 18:31
autor: marcin19883
Widocznie redaktorzy nie mają czasu na przeczytanie swojego tekstu przed publikacją.

Re: Wpadka - list otwarty

Post:27 lip 2018, 18:41
autor: maniek89
babeo pisze:Czy w związku z wpadką telepolis planowane jest wyciągnięcie jakiś wniosków?
O jakiej wpadce piszesz?

Re: Wpadka - list otwarty

Post:27 lip 2018, 19:09
autor: Niezgodna7
To samo mam do autora:
piszesz wpadka, tu, ten, teges - a nawet nazwy, ani tematu, sladu...

Re: Wpadka - list otwarty

Post:27 lip 2018, 19:13
autor: harys
Pewnie pisze o artykule krytykującym artykuł o budowie masztu na spidersweb

Wysłane z Honor 9

Re: Wpadka - list otwarty

Post:27 lip 2018, 19:31
autor: LuiN
http://www.telepolis.pl/artykuly/altank ... ,1113.html

Tekst wrócił. Pierwsza wersja powstała w ramach konsultacji z Witkiem. Sęk w tym, że Arek nie wiedział, że Witek został wydelegowany przez Play do ogarnięcia sprawy ze Spider's Webem. Tym sposobem artykuł na SW został przez niego odebrany jako atak na prywatne wypowiedzi, a takowym nie był.

Sprawę błyskawicznie wyjaśniliśmy, Arek przeredagował tekst, a Spider's Web przepraszamy za nadinterpretację. Dziękuję babeo za troskę - ale wszystko jest pod kontrolą. Nie z takimi sytuacjami już sobie radziliśmy, choć oczywiście lepiej by nie było ich wiele.