DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #1000215  autor: 2oneX_
 23 cze 2018, 11:09
Witam serdecznie mam pytanie czy wasza redakcja godzi się z Artykułami 11 i 13 nowej ustawy? Jeśli nie może moglibyście nagłośnić ze swojej strony ruch "Protest przeciw cenzurze internetu - ART 11 & ART 13" na Facebooku? Chyba że właściciel nie pozwala się odnosić do tematu ale wiele osób już się organizuje i chcą organizować protesty.
 #1000446  autor: Morvius
 24 cze 2018, 16:19
Przyznam, że to dość kontrowersyjna prośba, która zadana powinna być bezpośrednio poprzez mail do zarządu portalu. Niemniej postaram się treść przekazać dalej i wrócić do Ciebie z odpowiedzią.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1000493  autor: 2oneX_
 24 cze 2018, 21:44
Dzięki wielkie, natomiast pomyślałem że pytanie raczej dla któregoś z redaktorów czy interesuje się tą sprawą. Sam nie mogę za wiele zrobić to też staram się im pomóc chociaż tak ;)
 #1000524  autor: LuiN
 25 cze 2018, 09:22
Aktualnie bacznie przyglądamy się tej regulacji. Z tego tytułu, że bazujemy na opracowaniach dziennikarskich i tekstach własnych, prawdopodobnie jako serwis skorzystamy na niej, a nie stracimy. Gorzej będzie wyglądała sprawa umieszczania przecieków i zdjęć telefonów przed ich premierą.

Na tym etapie nie planujemy akcji specjalnych.