DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #9696  autor: wojttek
 29 lip 2005, 17:34
PCWorld.pl pisze:Międzynarodowy Dzień "Admina"

"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku" - chciałoby się zacytować pewien stary przebój. Swój własny dzień obchodzą bowiem dzisiaj administratorzy sieci komputerowych.

Autorzy strony internetowej System Administrator Appreciation Day zachęcają do obchodów szóstego już Dnia Administratora. "To specjalny dzień, raz w roku, dający możliwość okazania administratorom uznania za ich pracę, zwłaszcza, że są to osoby, dzięki którym działa twoja firma", możemy przeczytać na stronie.

Świętować dziś mogą zarówno administratorzy sieci komputerowych i centrali telefonicznych, jak i osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie usług voice-mail, baz danych, systemów poczty elektronicznej oraz programiści systemów klasy mainframe.

Święto obchodzone jest zawsze w ostatni piątek lipca.

Wszystkim administratorom życzymy wszystkiego najlepszego!
Wszystkiego NAJlepszego!.. :D

Więcej na : System Administrator Appreciation Day

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #9708  autor: Vinkler
 29 lip 2005, 21:04
Jestem zaskoczony i dziekuje bardzo :-D , coprawda zajmuje sie mala siecia, ale zawsze cos :wink: Niespodziewalem sie, ze ktos wymysli takie swieto, hehehe...

Nowy Dwór Gdański
blog

 #9714  autor: WitekT
 29 lip 2005, 22:20
Ja w ciągu roku mam pod sobą ok. 3 tys. użytkowników i 20 administratorów. Kurcze, żeby to święto było np. w październiku - czeku w wakacje??? ;)