DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

• Strona 8 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 #1056098  autor: p2225
 22 lis 2018, 17:30
Morvius pisze:
22 lis 2018, 09:45
p2225 pisze:
22 lis 2018, 09:13
Edit:
Dodatkowo przy komentarzach po co info o numerze komentarza #xxxx przy autorze? Sam autor by wystarczył, a byłoby lepiej widoczne kto go napisał :)
Ok, ale dla nas jest wygodniej, musiby brać pod uwagę wszystkie strony medalu, pamiętajcie. ;)
To może chociaż niech nazwa użytkownika będzie w czerwonym kolorze telepolis żeby się wyróżniała? ;)

B7+B3+B20+QAM256:
http://www.speedtest.net/android/4429188025.png
 #1056102  autor: pawcio1978
 22 lis 2018, 17:58
Na smartfonie w wersji komputerowej nie zawsze widać kiedy są nowe posty. Tylko muszę przejść do mobilnej.
 #1062305  autor: Tompson
 11 sty 2019, 16:44
Morvius pisze:
11 sty 2019, 07:18
Mam pytanie, więc je zadałem i jak zwykle ta część osób, która nie była proszona o wypowiedź jest najaktywniejsza. Nie komentuję waszego zachowania, dziękuję za skuteczną antyreklamę dla innych. Śmieszki się znalazły, a później narzekajcie jakie to forum nie jest. Tompson do takich uwag jest stworzony odrębny temat. A skoro już jesteś, mógłbyś napisać chociaż jedno zdanie, odpowiadając na pytanie.
ok odpiszę w bardziej odpowiednim temacie, serio napisałeś do mnie że nie byłem proszony o odpowiedź? forum jest dla wszystkich zarejestrowanych lub nie użytkowników, jak dla mnie Twój post jest po prostu bezczelny. Forum do tej pory broniło się samo, po zmianach 99% userów ocenia je negatywnie, ile można wałkować to samo. Nie dociera tak prosta rzecz? spieprzyliście to koncertowo i pora wyciągnąć wnioski - to jest po prostu złe.

Na forum jestem od 2011 r. (a bez rejestracji jeszcze wcześniej), nabiłem raptem 79 postów więc raczej nie biję piany i nie spamuję - lecz dla Ciebie jestem nieproszony lol . no to czas zatem zastanowić się nad zabraniem stąd mojego niewygodnego dupska.
 #1062309  autor: piechucki
 11 sty 2019, 17:15
Przykro to napisać (choć nie użyłbym aż tak dosadnego słownictwa), ale podzielam zdanie mojego przedmówcy. Miało być cud, miód i orzeszki, a zrobiło się "średnio" wygodnie, nieczytelnie, rozlaźle... Uwag (co ważne mocno zbieżnych) sporo, a reakcji żadnej. Admini (może faktycznie nie ich wina) proszą o cierpliwość (lub grają na zwłokę), a to forum się nie bardzo daje czytać... Kiedyś telepolis było moim podstawowym źródłem informacji, a teraz ... :( Smutne to, ale tytuł viewtopic.php?f=6&t=128562 może być (NIESTETY) bardzo adekwatny... jeżeli już nie jest :(
  • Strona 8 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7