DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #971360  autor: Morvius
 11 sty 2018, 15:50
Hej! Przekażę dalej Twoje zapytanie. Chwilę cierpliwości, po prostu informacja nam umknęła za co przepraszamy. :smt006

Klasyczny obserwator wątku.
 #971362  autor: Sirmark
 11 sty 2018, 16:07
Admin nie daje rady się ogarnąć ze wszystkim.
Phenresin, tego typu przypadki są wtedy gdy jest jakaś kolizja z cookisami w przeglądarce. Weź usuń wszystkie, które są związane z domeną telepolis.pl (nie musisz czyścić wszystkich w przeglądarce). A następnie się zaloguj.

Drugi przypadek to to gdy jesteś zalogowany na stronie głównej telepolis w wygasa zalogowanie na forum. Wtedy trzeba przejść przez stronę główną serwisu i wtedy odnowi się zalogowanie na forum. To niestety efekt starego silnika forum i takie działanie uboczne.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #974011  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 14:10
Podbiję się do tego tematu.U mnie na 3 urządzenia podobne efekty.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #1011851  autor: t r o i p
 08 wrz 2018, 13:03
Jest bardzo duży, wręcz ogromny problem z logowaniem do forum, dopiero przed chwilą za chyba setnym razem udało mi się zalogować.
Podczas próby logowania przenosi do strony wiadomości do artykułu o zmianach na telepolis, nie można też dodawać postów na stronie wiadomości po zalogowaniu.
Bez względu na to z jakiego urządzenia i przeglądarki próbuję dodać post po zalogowaniu się do profilu ogólnego, to pojawia się komunikat :
BŁĄD Token CSRF jest nieprawidłowy. Proszę spróbować wysłać formularz ponownie.
Cały czas wyświetla się komunikat

Dictum sapienti sat est.
 #1011901  autor: forum_tg
 08 wrz 2018, 13:49
Sprawdzałem na Chrome i FF i zero problemów Nie zależnie czy mobilnie czy przy pomocy laptopa
Na obu przeglądarkach hasło zapamietane
 #1011927  autor: t r o i p
 08 wrz 2018, 14:05
Tu nie chodzi o błąd w zapamiętaniu hasła,
Też na ogólnym telepolis zalogowałem się bez problemu.
Co z tego jak przy próbie dodania komentarza cały czas wyskakiwał komunikat :

BŁĄD Token CSRF jest nieprawidłowy. Proszę spróbować wysłać formularz ponownie.

Dictum sapienti sat est.
 #1012051  autor: Morvius
 08 wrz 2018, 17:59
Troip zgłaszam twój problem. Dam znać jak będę coś więcej wiedział. Podaj przeglądarkę oraz czy mobilnie czy klasycznie.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1012054  autor: LuiN
 08 wrz 2018, 18:05
Problem jest znany IT, tradycyjnie padają sugestie o przeczyszczenie Cache itp. Również i dla mnie jest on uciążliwy, bo nasz panel administracyjny jest teraz ściśnie zintegrowany z portalem. Metodą prób i błędów doszliśmy wczoraj w redakcji do tego, że na 100% działa wszystko pod... IE i Edge.

Wiem, że nie jest to optymalna przeglądarka dla wielu osób, ale na przeczekanie może pomóc. Liczę na to, że w poniedziałek będzie już po problemie.
 #1012055  autor: WellDone
 08 wrz 2018, 18:06
100x wolę obecny problem i stare forum niż nowe forum i brak problemu z logowaniem :D
Ta nowa "szata" to jakaś tragedia :(

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1012069  autor: t r o i p
 08 wrz 2018, 20:54
Morvius, na mojej ulubionej przeglądarce Via jest cały czas problem o którym pisałem wyżej, czyli komunikat
BŁĄD Token CSRF jest nieprawidłowy. Proszę spróbować wysłać formularz ponownie.
I brak możliwości zalogowania się na forum,
Po kliknięciu opcji zaloguj przerzuca na stronę wiadomości. I tak w kółko.
Na przeglądarce Opera póki co wszystko od dzisiaj działa.
Do korzystania z telepolis używam tableta i smartfona,
Córka okupuje laptopa, więc pozostały mi sprzęty mobilne.

Dzięki Morvius, że zająłeś się moim problemem.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2018, 07:59 przez t r o i p, łącznie zmieniany 1 raz.

Dictum sapienti sat est.
 #1012097  autor: Morvius
 09 wrz 2018, 00:38
Troip tak jak LuiN pisał, problem jest globalny i dotyczy większości przeglądarek. Będziecie informowani na bieżąco o usuwaniu kolejnych problemów i aktualizacjach.

Klasyczny obserwator wątku.
 #1092603  autor: TeleCypisek
 31 mar 2020, 19:49
Upłynęły dwa lata i problem jak istniał, tak dalej istnieje!
Za każdym razem gdy otrzymam maila z informacją o nowej wiadomości na Forum, to po kliknięciu linka zamiast wiadomości otwiera mi się zakładka logowania do Telepolis (chociaż tuż obok są otwarte dwie identyczne zakładki!) i żeby otworzyć wiadomość muszę po zalogowaniu ponownie klikać link do niej.
A gdy za godzinę dostanę następnego maila o nowej wiadomości, to cała zabawa zaczyna się od nowa!
Czy ten Wasz admin wciąż jeszcze nie wrócił z Sylwestra żeby to wreszcie naprawić???