Strona 1 z 1

Ludzie! Powiadomienia forumowe znowu działają!

Post:12 paź 2017, 16:52
autor: jarekt
Ponieważ jest to najczęściej odwiedzana kategoria na forum (a nie każdy zagląda do kategorii ‹ INNE ‹ TELEPOLIS.PL) postanowiłem poinformować Wszystkich o tym przyjemnym wydarzeniu (przywróceniu powiadomień o nowych postach w obserwowanych tematach i nadejściu PW).

Komu trzeba podziękować za 2-miesięczny wysiłek?

PS. Miejmy nadzieję, że to już na gotowo zrobiono, a nie są to jakieś testy przywrócenia powiadomień, które potrwają kolejne 2 miechy i będzie to działać raz na kilka dni.
Wątek odpowiedni do szerszej dyskusji na ten temat: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 90#p955726

---edit---
Dodałem ankietę (swoją pierwszą zresztą).

Re: Ludzie! Powiadomienia forumowe znowu działają!

Post:12 paź 2017, 17:04
autor: Morvius
Nie musicie dziękować. Postaraliśmy się z SirmarK'iem ostatnio by skupić się bardziej na użytkownikach w tej sekcji Telepolis.pl. :) Po prostu cieszcie się naszym forum, budujmy coraz większą skarbnicę wiedzy lub kto woli, coraz większą rodzinę, a to wszytko nam wynagrodzi nasze starania. Mam nadzieję, że niedługo wrócę z innymi dobrymi nowinami.
:smt006

Re: Ludzie! Powiadomienia forumowe znowu działają!

Post:12 paź 2017, 17:15
autor: jarekt
No tak, napisałem temat w dziale Prepaid, żeby jak najwięcej ludzi się o sprawie dowiedziało, to poleżał tam tylko 13 minut... Szkoda.
Nie można go było przenieść dopiero po np. 3 dniach?

W tym momencie to ten temat jest trochę bez sensu w tym dziale, do którego nikt nie zagląda, a jak zajrzy to ma wątek "Czy komus zle dziala telepolis.pl ?", który zresztą podlinkowałem w powyższym poście.

Jeszcze raz: szkoda.

Re: Ludzie! Powiadomienia forumowe znowu działają!

Post:12 paź 2017, 17:33
autor: Morvius
Jak wchodzisz w dział "nieprzeczytane posty" to każdy widzi. Jeżeli SirmarK uzna, że może tam wisieć to nie widzę problemu, przeniosę. Na razie na trzymaniu porządku nam zależało prawda? :)