DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 33 z 53
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 53
 #1106748  autor: 3G
 16 lis 2020, 16:35
Nie. Piotr pisał o urządzeniach "odkrytych", a nie jakiejś magicznej oficjalnej liście.

PS. Pisząc to widzę właśnie VoLTE na pasku. W Plusie.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1106750  autor: f0ku5
 16 lis 2020, 16:49
Cieszę się. Ja nie mówię, że VoLTE w Plusie nie działa. Działa, ale dla wybranej grupy osób i na małej ilości telefonów. Komercyjnie uruchomione nie jest, więc ani nie ma żadnej oficjalnej listy operatora, ani na stronie o której mówił Piotr nie ma w ogóle tabelki z Plusem.
Zamiast pisać "Mamy tutaj właśnie jeden z wielu przykładów mijania się z prawdą @piotrzet" napisz jaki masz telefon, z jaką wersją oprogramowania i poinformuj, że Tobie działa. Zaczepka, którą próbowałeś zacząć kolejną niepotrzebną dyskusję naprawdę nie jest potrzebna i nie będzie akceptowana, przynajmniej przeze mnie.
 #1106757  autor: 3G
 16 lis 2020, 17:57
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 16:49
ani nie ma żadnej oficjalnej listy operatora, ani na stronie o której mówił Piotr nie ma w ogóle tabelki z Plusem.
Rozumiesz co znaczy
piotrzet pisze:
16 lis 2020, 11:10
Odkrytych urządzeń obecnie jest:
:?: :?: :?:
Wygląda, że nie bardzo, więc powtarzam: nie mówimy o oficjalnej liście (to prawda, że jej nie ma - tylko nie w tym rzecz) ani o stronie, którą stworzył jeden z forumowych kolegów (szacun!). Chodzi o "odkryte urządzenia" i nieważne, że Piotr ich nie odkrył ani nie ma ich na tej czy innej stronie.
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 16:49
Zamiast pisać "Mamy tutaj właśnie jeden z wielu przykładów mijania się z prawdą @piotrzet" napisz jaki masz telefon, z jaką wersją oprogramowania i poinformuj, że Tobie działa.
Ale przecież ja o tym pisałem w stosownym wątku już jakiś czas temu. Gdybyś realnie choć trochę się przykładał i naprawdę interesował się forum, wiedziałbyś o tym. Zamiast tego wolisz regularnie wcielać się w obrońcę Piotra.
Ale OK - powtórka tutaj specjalnie dla Pana Moderatora: S9+ z softem PRT (Play). Zresztą w kwestii VoLTE soft w Samsungu już od jakiegoś czasu nie ma znaczenia (przynajmniej jeśli chodzi o polską dystrybucję, nie wiem jak telefony z zagranicy).
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 16:49
Zaczepka, którą próbowałeś zacząć kolejną niepotrzebną dyskusję naprawdę nie jest potrzebna
Nie, to nie zaczepka tylko sprostowanie głupot.
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 16:49
i nie będzie akceptowana, przynajmniej przeze mnie.
Jasne, dało się zauważyć już dawno, że grasz z Piotrem w jednej drużynie.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1106759  autor: f0ku5
 16 lis 2020, 18:20
A Ty nadal o tym samym...
Uwierz mi, rozumiem co Ty i Piotr napisaliście, nie musisz mi tego przedstawiać po raz kolejny. Ty za to nie rozumiesz, że rozsądniej i lepiej dla ogółu użytkowników forum było napisać, że ktoś (w tym przypadku Piotr) się myli i dać znać, że VoLTE w Plusie działa na tym i na tym telefonie, chociaż nieoficjalnie. Zamiast tego wolałeś spróbować rozpocząć kolejną niepotrzebną dyskusję.

Twoje komentarze na temat mojego rzekomego braku przykładania i interesowania się forum tylko i wyłącznie dlatego, że nie pamiętam treści postów z przeszłości są absurdalne. To nie jest tak, że jak pół roku temu coś napisałeś to w chwili obecnej nie możesz komuś o tym przypomnieć. Niestety niespecjalnie rozumiem po co napisałeś tutaj o VoLTE na S9+ skoro po pierwsze nie jest to wątek od tego, a po drugie nie ja byłem zainteresowany tą informacją.

Komentarze na temat grania z kimkolwiek w jednej drużynie są również absurdalne i je przemilczę. Sugeruję jedynie sprawdzić od kogo Piotr dostał ostatnie ostrzeżenie.
 #1106762  autor: Remington
 16 lis 2020, 18:52
Tego akurat nikt poza moderatorami nie może sprawdzić, zatem potwierdzam, że ostatnie ostrzeżenie piotrzet otrzymał od f0ku5’a.

Owa dyskusja dotyczyła m.in. wycieczek osobistych pomiędzy niektórymi użytkownikami. I co po krótkim czasie mamy? 3G nie potrafi się bez nich obyć i zaczyna dogryzać ad personam moderatorowi:
- że się „nie interesuje” forum - choć f0ku5 z roli moderatora wywiązuje się jak należy,
- że się „nie przykłada” - choć autor tych słów nie zgłosił się podczas naboru moderatorów by zapewnić jakość jakiej sam oczekuje,
- że „broni” piotrzeta - jasne, dając mu ostrzeżenie i moderacyjny firewall.

Żaden moderator nie siedzi na forum 25 godzin dziennie, ani indeksu wyszukiwarki forum nie ma w głowie. Nikogo też nikt z moderatorów (a mamy dyskusje na bieżąco) nigdy nie bronił ani promował, mogę to stwierdzić z czystym sumieniem.
 #1106764  autor: 3G
 16 lis 2020, 18:58
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 18:20
rozsądniej i lepiej dla ogółu użytkowników forum było napisać, że ktoś (w tym przypadku Piotr) się myli
Przecież właśnie tak napisałem.
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 18:20
i dać znać, że VoLTE w Plusie działa na tym i na tym telefonie, chociaż nieoficjalnie.
Ale po co po raz kolejny?
Działa m.in. na każdym w miarę współczesnym Samsungu.

Ech, nieważne...

A @Remington nie odwracaj kota ogonem. Proszę mi też nie zarzucać jeden z drugim "wycieczek osobistych". Została napisana nieprawda ("odkryte urządzenia" = 0) i ja się do tego odniosłem. Tylko tyle i aż tyle, to chyba nie jest zbyt skomplikowane? A moderator... no cóż, całokształt wygląda jak wygląda.
Ostatnio zmieniony 16 lis 2020, 19:00 przez 3G, łącznie zmieniany 1 raz.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1106765  autor: Remington
 16 lis 2020, 18:59
3G pisze:
16 lis 2020, 18:58
Proszę mi też nie zarzucać jeden z drugim "wycieczek osobistych".

To się od nich powstrzymuj.
 #1106766  autor: f0ku5
 16 lis 2020, 19:00
3G pisze:
16 lis 2020, 18:58
Ech, nieważne...
I tym cytatem zakończmy tą dyskusję. Ja o jednym, Ty o drugim i największy problem w tym, że sprawiasz wrażenie jakbyś nadal nie rozumiał o co mi chodzi.
 #1106778  autor: forum_tg
 17 lis 2020, 05:54
Dołożę swoje trzy grosze...

Żeby nie zaśmiecać forum, proponuje żeby udowadniać swoja rację poprzez Prywatne Wiadomości, gdyż już rozmówcy przedstawią sobie wzajemnie wszystkie argumenty / dowody i ustalą jedno stanowisko oraz "Kto" ma rację, to będą mogli napisać jeden podsumowujący post.
 #1107913  autor: babciagienia1p
 09 gru 2020, 18:25
Nie tylko offtopy, ale też mój post o zasadach pakietów zintegrowanych w Virgin oraz post @marcz123456, w którym zastanawiał się co zrobić z brakiem netu w związku z wiszącym przeniesieniem numeru do Virgin. Chciałam mu podpowiedzieć jak przetrwać do nolimitu w T-Mobile, ale post zniknął i nie mogę się do niego odnieść.
Próbowałam pisać na priva, ale ma blokadę.
Trudno...
 #1107915  autor: babciagienia1p
 09 gru 2020, 18:41
Mam tylko jeden nick.
Przepraszam - teraz już widzę swój post na trzeciej stronie wątku o Virgin. Musiałam mieć chwilowe zaćmienie albo coś zniknęło na chwilę.
Posta @marcz123456 nie widzę (o - jest w koszu). Zamieszanie miało miejsce w momencie kiedy odpowiadałam z cytatem i zablokowało mi wysyłkę. Może dlatego zgłupiałam. Nieważne...
 #1110585  autor: Remington
 24 sty 2021, 17:58
Gdybyś swoje uwagi dotyczące moderacji zamieścił tutaj, a nie w wątku technicznym, to na pewno nie zostałyby usunięte. Zatem nie cenzura, a zwykły porządek.

Co do zwrócenia Ci uwagi - popiera, wstawianie postu pod postem gdy wystarczyło poprzedni zedytować utrudnia późniejsze czytanie dyskusji, dlatego nie było i nadal nie jest akceptowane. Jakoś inni potrafią edytować i problemów z tym nie robią.

P.S. Dementuję też Twoje stwierdzenie, że otrzymałeś ostrzeżenie. Na ten moment masz 0 ostrzeżeń. O banach bez ostrzeżeń nie słyszałem, więc cała tamta wypowiedź to bardziej wydmuszka dla zrobienia wrażenia, mająca się nijak do faktów.

 #1110790  autor: Someone23
 28 sty 2021, 22:55
Do moderatorów: proszę o zdjęcie tych śmiesznych potwierdzeń postów przed publikacja. To ze dałem link do strony która oferuje dobre stawki przy doładowaniach voip (w temacie z tym powiązanym) nie znaczy ze zacznę nim spazmować. PS. a jak znacie korzystniejsze doładowania voip to proszę o linka bo korzystam i chętnie będę używał tańszego. Pozdrawiam. PS. ciekawe czy ktos to czyta, czy tylko patrzy czy są linki ?? :D
 #1110792  autor: Remington
 28 sty 2021, 23:18
Nie po to zostały wprowadzone, byśmy je zdejmowali 🙂 Spełniają swoją rolę.

Próbowałeś opublikować link do komercyjnego serwisu o nieznanej reputacji. Został usunięty, nie jest naszą rolą polecanie alternatyw.
 #1112222  autor: Remington
 24 lut 2021, 11:05
Ciekawe kogo pytasz. Bo do dyskusji z moderatorami jest niniejszy wątek.

Pytanie czysto retoryczne, a odpowiedź znów prowokująca (w stylu "wiem kim jesteś"), więc kosz. Jeden i ten sam.

Nawet gdyby potraktować pytanie dosłownie, usunięty post nie zawierał nań odpowiedzi.
  • Strona 33 z 53
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 53
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 53