DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 32 z 53
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 53
 #1106620  autor: habish
 14 lis 2020, 13:45
Dajmy sobie spokój, Piotr Zet ma tutaj status męczennika, pozostaje tylko czekać na beatyfikację.

Zamknijmy wątek techniczny, aby google go nie indeksowało (po co indeksować głupoty), pozwólmy go czytać tylko zarejestrowanym użytkownikom, wcześniej niech się wyświetla okienko do zaakceptowania z informacją, że w tym dziale pojawiają się informacje z dziedziny science fiction, głównymi mentorami wątku są osoby które nie mają zielonego pojęcia o czym piszą, i bez przymusu się do tego przyznają, aby nikt na poważnie nie brał wpisów na tym forum, i broń boże na podstawie tych wątków nie dobierał operatora, sprzętu czy oferty.
 #1106621  autor: f0ku5
 14 lis 2020, 13:51
A przykładów nadal brak...
 #1106623  autor: piotrzet
 14 lis 2020, 14:23
Fakty są takie, że te osoby, które piszą tutaj jakimi to specjalistami nie są od kilku miesięcy postów konkretnych nie napisały ale oczywiście do mnie niejednokrotnie wyśmiewania czy hejtowania to owszem.
Jednym z nie licznych przykładów które można podać to @kozien70. Jego posty nigdy w żaden sposób nie były docinkiem w stronę mojej osoby. Jeśli coś pisze to faktycznie na temat i z wiedzą, którą posiada w danym temacie. Inni zamiast olewać moje posty jeśli im nie odpowiadają to zaraz mnie wyśmiewają lub hejtują. Konkretnej dyskusji oczywiście brak.
Widzę co się dzieje na innych forach gdy pewnych osobników tam nie ma. Jeśli ktoś wchodzi ze mną w dyskusję to na temat, a nie żeby mnie obrazić czy wyśmiać. Tutaj wygląda wszystko inaczej. Więc może jednak problemem nie jestem ja tylko osoby, które zamiast pisać na temat lub się w ogóle nie wypowiadać zaczynają atakować mnie.
Fakty są takie wystarczy spojrzeć na portal wiele postów to wyśmiewające mnie lub prowokujące chociaż się nawet nie wypowiadałem w temacie, a dyskusji na temat brak.
Ja w przeciwieństwie do niektórych postów nie zgłaszam jeśli ktoś ma inne zdanie niż moje ale na pewno nie będę stał biernie jak ktoś mnie obraża albo się ze mnie naśmiewa tym bardziej jak to piszecie, że to forum tylko dla profesjonalistów.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1106625  autor: habish
 14 lis 2020, 14:36
piotrzet pisze:
14 lis 2020, 14:23
Fakty są takie, że te osoby, które piszą tutaj jakimi to specjalistami nie są od kilku miesięcy postów konkretnych nie napisały ale oczywiście do mnie niejednokrotnie wyśmiewania czy hejtowania to owszem.
Więc Ty postanowiłeś wypełnić tą lukę tekstami wyssanymi z palca. OK.
piotrzet pisze:
14 lis 2020, 14:23
Inni zamiast olewać moje posty jeśli im nie odpowiadają to zaraz mnie wyśmiewają lub hejtują. Konkretnej dyskusji oczywiście brak.
Sam przyznałeś wcześniej że nie masz pojęcia o czym piszesz, więc jak można prowadzić z Tobą konkretną dyskusję?
piotrzet pisze:
14 lis 2020, 14:23
Więc może jednak problemem nie jestem ja tylko osoby, które zamiast pisać na temat lub się w ogóle nie wypowiadać zaczynają atakować mnie.
Zacznij zmiany od siebie, i nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.
piotrzet pisze:
14 lis 2020, 14:23
Ja w przeciwieństwie do niektórych postów nie zgłaszam jeśli ktoś ma inne zdanie niż moje ale na pewno nie będę stał biernie jak ktoś mnie obraża albo się ze mnie naśmiewa
Hmmm, więc wychodzi na to, że tutaj: posting.php?mode=quote&f=6&p=1106623#pr1106604
zgłosiłem sam siebie, skoro to nie Ty.
piotrzet pisze:
14 lis 2020, 14:23
tym bardziej jak to piszecie, że to forum tylko dla profesjonalistów.
Już nieaktualne, jest przyzwolenie aby pisać bez ładu i składu w myśl zasady - nie znam się, ale się wypowiem,
 #1106628  autor: piotrzet
 14 lis 2020, 14:43
Więc Ty postanowiłeś wypełnić tą lukę tekstami wyssanymi z palca. OK.
Widać nie takimi wyssanymi z palca skoro niektórzy to potwierdzają. Przykład z dzisiaj w wątku o porównaniach prędkości 5G. @kozien70 napisał dokładnie to samo co ja odnośnie błędów w rozpoznawaniu 5G w aplikacji speedtest. Przykładów oczywiście jest więcej.
Sam przyznałeś wcześniej nie nie masz pojęcia o czym piszesz, więc jak można prowadzić z Tobą konkretną dyskusję?
No tak dlatego lepiej obrażać mnie lub wyśmiewać. Faktycznie super sposób. Naprawdę
Zacznij zmiany od siebie, i nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz zielonego pojęcia.
Odezwał się ten co zawsze najbardziej prowokuje i mnie obrażał już wielokrotnie.
Już nieaktualne, jest przyzwolenie aby pisać bez ładu i składu w myśl zasady - nie znam się, ale się wypowiem,
Masz rację. Obrażanie, wyśmiewanie innych to zdecydowanie nie forum profesjonalne. Dobrze, że są jeszcze fora na których ciebie nie ma i tam jakoś dziwnym trafem dyskusja jest rzeczowa i na temat, a tu nie docinki personalne i obrażanie praktycznie w każdym poście. Szczególnie od ciebie.

Żeby nie było jeden z przykładów, który postanowiłem zatrzymać. Na disqus były jeszcze gorsze wyzwiska w moim kierunku. Swoją drogą dziwne, że w profilu masz ukryte komentarze i nie da się ich tam zobaczyć. Ciekawe czego się obawiasz? Ale według @habisha nic takiego się nie stało przecież można tak robić. Przecież tak się robi na profesjonalnych forach.
https://zapodaj.net/147afbbd26fa1.png.html

Niektóre osoby to przypominają mi tutaj polityków. Niby osoby na stanowiskach, a jednak okazuje się, że nie jeden się kompromituje swoim zachowaniem.
Wcale się nie dziwię, że jest tutaj mniej postów. Jak niektórzy czytają te docinki i wyśmiewania to się im nie dziwię, że boją się pisać. Wolą iść na konkurencyjne forum i tam pytać innych bez takich rzeczy.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1106633  autor: Remington
 14 lis 2020, 16:27
piotrzet pisze:
14 lis 2020, 14:23
że to forum tylko dla profesjonalistów.

Google jako główne źródło czytelników i nowych rejestracji samo przez się sprawia, że takowym to forum nie jest. Każdy może się wypowiedzieć, nie każdy musi mieć rację. Byle wypowiedź była na temat i z szacunkiem dla innych.

Jeśli ktoś ma inne potrzeby, nie ma problemu by je przedyskutować, jeden pomysł dzisiaj już rzuciłem, Wy również możecie.

P.S. Dziękuję jednej jedynej osobie, która zamiast o ogólnikach, przekazała nam konkrety. Zajmiemy się tym.
 #1106643  autor: piotrzet
 14 lis 2020, 17:00
Ja to wiem, ty to wiesz ale inni jak widać nie.
Fakty są takie, że od jakiegoś czasu czy coś napiszę czy nie jestem wyśmiewany lub obrażany. Jeśli piszę głupoty to moim zdaniem osoby, które mają większe pojęcie powinny to sprostować i wyjaśnić, a nie od razu mnie wyśmiewać i obrażać. Niestety ale mam konta na innych forach i tam takie rzeczy jak tutaj się nie dzieją. Mimo to, że nie zawsze mam rację. Ale podejście jest zupełnie inne i są użytkownicy, którzy wyprowadzają z błędu konkretnymi argumentami, a nie jest tak że ktoś obraża lub wyśmiewa.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1106653  autor: f0ku5
 14 lis 2020, 19:44
Dziękujemy za zgłoszenia dotyczące konkretnych postów. Nic z nimi nie robiliśmy, aby nie zaburzać toku odbytych już dyskusji, ale urządziliśmy sobie dyskusję i jednogłośnie podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu wymogu akceptacji każdego posta Piotrka przez nasz zespół. Na razie na czas nieokreślony. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Piotrka zapraszam oczywiście do dalszej dyskusji. Żaden Twój post nie zostanie odrzucony, jeżeli nie będzie ku temu powodu.
Wszystkich, którym posty Piotrka przeszkadzały zapraszamy z powrotem do dyskusji. Będziemy starać się, aby forum Telepolis było przyjazne dla wszystkich ;)
 #1106654  autor: piotrzet
 14 lis 2020, 19:53
"Żaden Twój post nie zostanie odrzucony, jeżeli nie będzie ku temu powodu."
O to się nie muszę obawiać akurat moderacja tutaj jest jak należy.
Mam nadzieję, że jeśli inni użytkownicy dalej będą mnie obrażać lub wyśmiewać to również nie spotka się z pobłażaniem.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1106655  autor: Eragon
 14 lis 2020, 20:11
piotrzet pisze:
14 lis 2020, 19:53
O to się nie muszę obawiać akurat moderacja tutaj jest jak należy.
Oj, weź tak nie mów bo jeszcze uznają że my z Tobą w jakiejś zmowie jesteśmy czy coś...
Wszyscy jesteście traktowani równo.
Nope. Jednak nie.
Taki użytkownik jak @kozien70 to akurat wzór nad wzorami, podziwiam. Nigdy nawet nie myślałem by mieć jakiekolwiek zastrzeżenia co do jego wypowiedzi ponieważ są w pełni przemyślane.
Zaś reszta... Czy to Piotrek, czy habish... czy ktokolwiek inny... Takie same zasady.
(tu przyznam że @Rema albo @Luina bałbym się wymoderować :lol: )

A właśnie, Panie @habish. Przeanalizowałem ten wątek, i tak jak Pan dzielnie, namiętnie, aktywnie zwalcza Pana Piotrka - to pozostaje tylko pozazdrościć.
Czasem odnoszę wrażenie że te niesnaski przybyły do nas z innej części Internetu, a Telepolis to kolejne pole do odwiecznej walki między Waszą dwójką... ;)
piotrzet pisze:
14 lis 2020, 19:53
Mam nadzieję, że jeśli inni użytkownicy dalej będą mnie obrażać lub wyśmiewać to również nie spotka się z pobłażaniem.
Pamiętaj tylko że czas oczekiwania na akceptację może wynieść kilka-kilkanaście godzin, szczególnie w porach nocnych.
I, z racji że jesteś przez akceptację na tzw. "świeczniku" Twe posty będą podwójnie analizowane aby nikt, dosłownie nikt, nie miał zastrzeżeń co do osobistych wycieczek, szerzenia kłamstwa i tak dalej.... Wzbogacaj swe posty o źródła, to już w ogóle będzie wspaniale.

Powodzenia wszystkim, i miłego weekendu :!:

:smt006
 #1106660  autor: habish
 14 lis 2020, 21:31
Eragon pisze:
14 lis 2020, 20:11
A właśnie, Panie @habish. Przeanalizowałem ten wątek, i tak jak Pan dzielnie, namiętnie, aktywnie zwalcza Pana Piotrka - to pozostaje tylko pozazdrościć.
Czasem odnoszę wrażenie że te niesnaski przybyły do nas z innej części Internetu, a Telepolis to kolejne pole do odwiecznej walki między Waszą dwójką... ;)
Telepolis to niestety tylko jedna z wielu piaskownic Piotra. Na innych portalach uprawia podobny "styl" pisania.
 #1106676  autor: piotrzet
 15 lis 2020, 08:42
@habish
Obrażanie i wyśmiewanie mnie to również twój styl na innych portalach. Zresztą nie tylko mnie, a osób, które mają inne zdanie niż ty.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1106690  autor: f0ku5
 15 lis 2020, 14:20
Panowie, już koniec tego wzajemnego oskarżania się o to, kto kogo bardziej obraża, wyśmiewa, itp.
Zapraszam do rzeczowej dyskusji w wątkach do tego przeznaczonych.
 #1106745  autor: f0ku5
 16 lis 2020, 16:23
Wybacz, ale szukasz dziury w całym. VoLTE/VoWiFi w Plusie nie są uruchomione komercyjnie, nie ma oficjalnej listy wspieranych urządzeń podanej przez operatora, więc ilość wynosi zero. Rozumiem, że w dalszym ciągu nic się nie zmieniło i każda literka/cyferka z postów Piotra będzie wnikliwie analizowana? Przesadzacie w drugą stronę, nie widzicie tego?
 #1106748  autor: 3G
 16 lis 2020, 16:35
Nie. Piotr pisał o urządzeniach "odkrytych", a nie jakiejś magicznej oficjalnej liście.

PS. Pisząc to widzę właśnie VoLTE na pasku. W Plusie.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1106750  autor: f0ku5
 16 lis 2020, 16:49
Cieszę się. Ja nie mówię, że VoLTE w Plusie nie działa. Działa, ale dla wybranej grupy osób i na małej ilości telefonów. Komercyjnie uruchomione nie jest, więc ani nie ma żadnej oficjalnej listy operatora, ani na stronie o której mówił Piotr nie ma w ogóle tabelki z Plusem.
Zamiast pisać "Mamy tutaj właśnie jeden z wielu przykładów mijania się z prawdą @piotrzet" napisz jaki masz telefon, z jaką wersją oprogramowania i poinformuj, że Tobie działa. Zaczepka, którą próbowałeś zacząć kolejną niepotrzebną dyskusję naprawdę nie jest potrzebna i nie będzie akceptowana, przynajmniej przeze mnie.
 #1106757  autor: 3G
 16 lis 2020, 17:57
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 16:49
ani nie ma żadnej oficjalnej listy operatora, ani na stronie o której mówił Piotr nie ma w ogóle tabelki z Plusem.
Rozumiesz co znaczy
piotrzet pisze:
16 lis 2020, 11:10
Odkrytych urządzeń obecnie jest:
:?: :?: :?:
Wygląda, że nie bardzo, więc powtarzam: nie mówimy o oficjalnej liście (to prawda, że jej nie ma - tylko nie w tym rzecz) ani o stronie, którą stworzył jeden z forumowych kolegów (szacun!). Chodzi o "odkryte urządzenia" i nieważne, że Piotr ich nie odkrył ani nie ma ich na tej czy innej stronie.
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 16:49
Zamiast pisać "Mamy tutaj właśnie jeden z wielu przykładów mijania się z prawdą @piotrzet" napisz jaki masz telefon, z jaką wersją oprogramowania i poinformuj, że Tobie działa.
Ale przecież ja o tym pisałem w stosownym wątku już jakiś czas temu. Gdybyś realnie choć trochę się przykładał i naprawdę interesował się forum, wiedziałbyś o tym. Zamiast tego wolisz regularnie wcielać się w obrońcę Piotra.
Ale OK - powtórka tutaj specjalnie dla Pana Moderatora: S9+ z softem PRT (Play). Zresztą w kwestii VoLTE soft w Samsungu już od jakiegoś czasu nie ma znaczenia (przynajmniej jeśli chodzi o polską dystrybucję, nie wiem jak telefony z zagranicy).
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 16:49
Zaczepka, którą próbowałeś zacząć kolejną niepotrzebną dyskusję naprawdę nie jest potrzebna
Nie, to nie zaczepka tylko sprostowanie głupot.
f0ku5 pisze:
16 lis 2020, 16:49
i nie będzie akceptowana, przynajmniej przeze mnie.
Jasne, dało się zauważyć już dawno, że grasz z Piotrem w jednej drużynie.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #1106759  autor: f0ku5
 16 lis 2020, 18:20
A Ty nadal o tym samym...
Uwierz mi, rozumiem co Ty i Piotr napisaliście, nie musisz mi tego przedstawiać po raz kolejny. Ty za to nie rozumiesz, że rozsądniej i lepiej dla ogółu użytkowników forum było napisać, że ktoś (w tym przypadku Piotr) się myli i dać znać, że VoLTE w Plusie działa na tym i na tym telefonie, chociaż nieoficjalnie. Zamiast tego wolałeś spróbować rozpocząć kolejną niepotrzebną dyskusję.

Twoje komentarze na temat mojego rzekomego braku przykładania i interesowania się forum tylko i wyłącznie dlatego, że nie pamiętam treści postów z przeszłości są absurdalne. To nie jest tak, że jak pół roku temu coś napisałeś to w chwili obecnej nie możesz komuś o tym przypomnieć. Niestety niespecjalnie rozumiem po co napisałeś tutaj o VoLTE na S9+ skoro po pierwsze nie jest to wątek od tego, a po drugie nie ja byłem zainteresowany tą informacją.

Komentarze na temat grania z kimkolwiek w jednej drużynie są również absurdalne i je przemilczę. Sugeruję jedynie sprawdzić od kogo Piotr dostał ostatnie ostrzeżenie.
 #1106762  autor: Remington
 16 lis 2020, 18:52
Tego akurat nikt poza moderatorami nie może sprawdzić, zatem potwierdzam, że ostatnie ostrzeżenie piotrzet otrzymał od f0ku5’a.

Owa dyskusja dotyczyła m.in. wycieczek osobistych pomiędzy niektórymi użytkownikami. I co po krótkim czasie mamy? 3G nie potrafi się bez nich obyć i zaczyna dogryzać ad personam moderatorowi:
- że się „nie interesuje” forum - choć f0ku5 z roli moderatora wywiązuje się jak należy,
- że się „nie przykłada” - choć autor tych słów nie zgłosił się podczas naboru moderatorów by zapewnić jakość jakiej sam oczekuje,
- że „broni” piotrzeta - jasne, dając mu ostrzeżenie i moderacyjny firewall.

Żaden moderator nie siedzi na forum 25 godzin dziennie, ani indeksu wyszukiwarki forum nie ma w głowie. Nikogo też nikt z moderatorów (a mamy dyskusje na bieżąco) nigdy nie bronił ani promował, mogę to stwierdzić z czystym sumieniem.
  • Strona 32 z 53
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 53
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 53