DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #868213  autor: Kryniczanin
 28 maja 2016, 21:48
Czy Szanowna Administracja może wyjaśnić cenzurę prywatnych wiadomości która odbywa się na forum?

Jaki jest jej cel?

Przecież to jest prywatna korespondencja która nie pojawia się publicznie.

Napisałem priva i jakie było moje zdziwienie gdy potoczne określenie tylnej części ciała po wysłaniu priva zmieniło się automatycznie z D U P Y (pisane łącznie) na d@@y.
 #869082  autor: darkangel
 03 cze 2016, 00:22
Tak reaguje skrypt forum, nie mam dostępu do konfiguracji forum, czy można zrobić OFF w wiadomościach PW.
 #895515  autor: Sirmark
 15 lis 2016, 02:59
Kryniczanin, Ty to naprawdę szukasz dziury w cały.
Jest sobie cały silnik forum, który działa tak jak działa. Ma też blokady na pewne słowa.
Nawet nie zwróciłem uwagi, że działa to też w PW. Dobrze, że nie zamienił na "tyłek" ;P

P.S. nawet posta w jakimś dziwnym dziale dałeś, zamiast w tym właściwym.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #895520  autor: Kryniczanin
 15 lis 2016, 05:18
Działa jak cenzorzy na mysiej.

A Tobie nagle zachciało się w końcu odpowiedzieć po prawie 6 miesiącach?

Bezsenność?
 #895529  autor: LeszczT
 15 lis 2016, 09:30
No patrząc na godzinę dodania posta przez Ciebie to sądzę, że to Ty na nią cierpisz. :-)
Skrypt PHPBB3 właśnie ma to do siebie, że jak ktoś wrzuca cenzurę - to robi ją po całości. Pracowałem na tym skrypcie długie lata więc wiem jak to wygląda - a Tobie polecam łyknąć melisę przed snem lub ewentualnie apap na noc - by złagodzić skutki bólu 4 liter w nocy.
 #895542  autor: Sirmark
 15 lis 2016, 11:06
Kryniczanin, proponuję nie mylić cenzury z moderacją.
A odpowiedziałem, bo znalazłem wątek i przeniosłem wątek, który dodałeś w nieodpowiednim dziale.

Bezsenność nie, ale czasami ciężko się położyć, bo ciągle jest coś do zrobienia lub poczytania. :P

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #895602  autor: Kryniczanin
 15 lis 2016, 16:13
LeszczT

Ja też lata pracowałem na forum i w życiu do głowy mi nie przyszło, żeby cenzurować prywatne wiadomości. Co prywatne to prywatne a spotykałem się z forami gdzie np. nie tylko cenzurowano a podmieniano słowa.

O mój sen się nie martw - jest idealny.
Kryniczanin, proponuję nie mylić cenzury z moderacją.
Ja wychodzę z założenia, że jakakolwiek zmiana w prywatnych wiadomościach to jest cenzura. To jest taka sama sytuacja jak otwarcie koperty, wycięcie kawałka listu np. słów liter upa na ... i zaklejenie koperty.

Modelowy przykład cenzury.
Bezsenność nie, ale czasami ciężko się położyć, bo ciągle jest coś do zrobienia lub poczytania.
Życzę spokojnej przespanej najbliższej nocy.
 #1060492  autor: Morvius
 28 gru 2018, 15:22
donmateo7922 pisze:
18 gru 2018, 15:17
a czemu w ogóle nie mogę wysyłać pw?
Rozwiń bardziej co masz na myśli. Jak przejawia się błąd i cały proces błędu?

Klasyczny obserwator wątku.