DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #855269  autor: jarekb11
 09 mar 2016, 20:07
Witam.
Czy istnieje możliwość dodawania tematów do listy ignorowanych?? jeżeli nie to dlaczego??
np jakiś temat mnie nie interesuje i wnerwia mnie to że wyświetla mi sie dodanie w temacie odpowiedzi.
 #855499  autor: Sirmark
 10 mar 2016, 19:36
Zacznę od tego, ze jeżeli nie ma jakiejś opcji to dlatego, że mechanizm forum takowej nie udostępnia. W wymienionej sprawie nie do końca rozumiem problem. Zakładam, że nie włączyłeś opcji "obserwuj" dla tematu lub określonej kategorii/forum.
Owszem nowe posty w tematach się pojawią, ale po przejrzeniu tego co cię interesuje, na koniec klikasz "oznacz jako przeczytane" i masz z głowy. Zaznaczanie większości pojawiających się tematów jako ignorowane mija się tu z celem.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #855521  autor: jarekb11
 10 mar 2016, 21:12
Fakt nie włączyłem opcji "obserwuj".

Sprubuje dokładniej napisać o co mi chodzi....
więc np;w forum "sprzęt" interesuje mnie tylko 4 czy 5 tematów.Reszta takie jak np
Bada,symbian,aple i ios,windows i wp
czy tematy Producentów
lg,sony, motorola czy blackberry
Średnio mnie interesują więc po co mam mi sie temat podświetlać że ktoś coś napisał?
no ale moge te tematy "olać śikiem prostym".

Gorzej w Tematach gdzie są podfoldery .np "sieci komórkowe" czy 'Android os"
w pierwszym temacie interesuje mnie tylko"oferta abonamentowa" w drugim Samsung bo tylko te tel.mam/miałem .
np tam coś napisze czy zadam pytanie w tych tematach ,
Dlaczego mają mi sie podświetlać tematy np w "technikalia" skoro mnie to nie interesuje?Tak samo w Temacie "android" nie interesują mnie ani aparaty sony ani lg ani htc (są i inne firmy z androidem,dlaczego pominięte?) więc dle czego mi sie te tematy podświetlają gdy ktoś doda post?
 #857216  autor: Sirmark
 19 mar 2016, 22:33
Rozumiem. No, ale mechanizm forum oferuje tylko takie opcje jakie są.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew