DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #852282  autor: Debi1nyM
 22 lut 2016, 08:49
Wielokrotnie próbuje się zarejestrować w serwisie, bezskutecznie.

Korzystam więc z formularza kontaktowego ( http://www.telepolis.pl/kontakt,1,7,0.html )
prubując przesłać wiadomość o treści:
Witam!
Wielokrotnie próbuje się zarejestrować w serwisie.
Wypełniam wszystkie wymagane w rejestracji pola i zaznaczam wszystkie konieczne opcje zgodnie z Waszymi wymaganiami co do długości i zawartośc ( ilość i rodzaj użytych znaków - o ile są takie zatrzeżenia to oznacza że ograniczeń nie ma ) oraz wypełniam pole dotyczące sprawdzenia że nie jestem robotem ( np. : 67 - siedem = 60 -> wpisuje "60" ) i za każdym podejście rejestracja nie przynosi oczekiwanego skutku = brak rejestracji.
Uprzejmie proszę o wyjaśnienie ( pouczenie ) dlaczego nie mogę się zarejestrować w serwisie = na forum ?
Podzdrawiam
Po wysłaniu wiadomości z "Temat - Problemy Z Działaniem serwisu." brak informacji o przyjęciu wiadomości, pstryk treść znika ... echo.

Ćwiczę dalej z tematami: Opinia, Pomysł, Daj cynk zawsze to samo = porażka.

Dobra próbuje z innej strony wykorzystując opcje "zapomniałem hasła" bo z tego co pamiętałem już się kiedyś rejestrowałem na waszym portalu ale próba logowania się nie udaje - pewnie poprawne hasło zapomniałem. Podaje mail który wukorzystuje do rejestracji na portalach ( osobny bo portale strasznie spamują ).
Zadziałało, na mail przyszło nowe hasło.Próbuje się zarejestrować na niku który u żywam na wszelkich portalach i nowe przysłane hasło

Porażka - nie przechiodzi!

W mailu z nowym hasłem oczywiście ?? nie podajecie niku użytkownika dla którego jest to hasło - genialne!

Domyślam się że jak to nie działa a hasło pewne to jest zły nik. Skoro użyłem niestandardowego niku to zapewne wymusiło to wasze forum.

W formulażu rejestracyjnym żadnych uwag na temat wymogów niku niema, nieprzyjmowane rejestracje ( powrót do strony rejestracji z wyczyszczonymi/pustymi polami hasła, zgód na warunki i innymi danymi w polu odrobotyzującym ) nie pokazują ( odmiennie do wszelkich innych stron rejestracyjnych ) co się waszemu formulażowi w wysłanej rejestracji nie podoba.

Cwiczę rejstracje z różnymi wersjami ników i hasł i po 5 próbie jest churaaaa!

Wasze forum, strona rejestracji, przywracanie hasła, formulaż kontaktowy przyjazne dla użytkownika jak pokrzywy wymieszane z ostanmi dla gołej zupy.

Finalnie okazało się że to nie ja Debi1nyM tylko Wy ........ .

Urwał nać dajcie jaką rozsądną formę kontaktu tak żebym mógł się dowiedzieć jakiego ostatecznie niku ( co wymusiło wasze forum ) użyłem i mógł do niego wrócić z mpoprawnym ( nowym ) hasłem, a tą ratunkową rejestracje zamknąć.

Dodam że wasze forum uporczywie wylogowuje użytkownika po parunastu minutach - gdzie można to g wyłączyć?
 #852367  autor: Debi1nyM
 22 lut 2016, 20:12
Zupełny brak reakcji na wysłane?, teoretycznie przynajmniej, formularze i na post, na forum w wiadomościach PM i na podanych adresach mailowych.

Firmie Comperia i jej administratorom na forum zależy na jednym:

Obrazek

cóż powiedzieć, kto zabulił za konto premium ten kiep

Żegnam
 #852763  autor: Sirmark
 25 lut 2016, 12:01
Debi1nyM pisze:Po wysłaniu wiadomości z "Temat - Problemy Z Działaniem serwisu." brak informacji o przyjęciu wiadomości, pstryk treść znika ... echo.
Nieprawda, zarówno w przypadku niewypełnienia pół jak i poprawnym wysłaniu formularza, stosowny komunikat się pojawia.
Debi1nyM pisze:Zadziałało, na mail przyszło nowe hasło.Próbuje się zarejestrować na niku który u żywam na wszelkich portalach i nowe przysłane hasło
Porażka - nie przechiodzi!
Ciężko mi odpowiadać za to, że użytkownik zapomniał jakiego miał nicka i mu logowanie nie działa.
Debi1nyM pisze:W mailu z nowym hasłem oczywiście ?? nie podajecie niku użytkownika dla którego jest to hasło - genialne!
Tak, nie podajemy. To jest przypomnienie hasła. A przy okazji pewien stopień zabezpieczenia.
Debi1nyM pisze:Domyślam się że jak to nie działa a hasło pewne to jest zły nik. Skoro użyłem niestandardowego niku to zapewne wymusiło to wasze forum.
oh, na pewno wymusiło. A może nick był wcześniej zajęty, albo jakieś dziwne znaki próbowałeś wstawiać?
Debi1nyM pisze:W formulażu rejestracyjnym żadnych uwag na temat wymogów niku niema, nieprzyjmowane rejestracje ( powrót do strony rejestracji z wyczyszczonymi/pustymi polami hasła, zgód na warunki i innymi danymi w polu odrobotyzującym ) nie pokazują ( odmiennie do wszelkich innych stron rejestracyjnych ) co się waszemu formulażowi w wysłanej rejestracji nie podoba.
Faktycznie przy nicku można dodać info o ograniczeniach w znakach.
Za to formularz nie czyści się cały, czyszczone są pola hasła, pole obliczeń i pola zgody na regulamin. Czyli to co musi być na pewno dobrze przez usera wprowadzone.
Debi1nyM pisze:Urwał nać dajcie jaką rozsądną formę kontaktu tak żebym mógł się dowiedzieć jakiego ostatecznie niku ( co wymusiło wasze forum ) użyłem i mógł do niego wrócić z mpoprawnym ( nowym ) hasłem, a tą ratunkową rejestracje zamknąć.
Jeżeli dobrze kojarzę maila z formualarza, to na wysłane zgłoszenie w niedzielę, nasza odpowiedz mailowa była w poniedziałek rano.
Debi1nyM pisze:Dodam że wasze forum uporczywie wylogowuje użytkownika po parunastu minutach - gdzie można to g wyłączyć?
Kwestia jest trochę bardziej skomplikowana, bo tak działa po prostu silnik tego forum, ale jak się odświeży stronę głowną to sesja jest odnawiana.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew